Gotowe domki na sprzedaż

 

 

 

Proces tworzenia naszych domków można przedstawić w 5 krokach - od wyboru projektu, materiałów, akceptacji oferty po podpisanie umowy i transport gotowego tiny house.

Teraz możesz część z tych etapów ominąć i kupić domek mobilny od ręki! Nadal możesz wybrać wymarzony mikrodom.

W naszej ofercie są domki całoroczne, drewniane, wykonane z wysokiej jakości ekologicznych materiałów oraz dopieszczone w każdym szczególe.

Do kupienia są modele standardowe oraz indywidualne, domki mobilne off-grid, wersje camping, tiny house o różnych kolorach elewacji i wystroju - co kto lubi!

 

 

 

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to niesamowita realizacja wykonana na zamówienie klienta. W projekcie uwzględniono taras na dachu i składane schody! Taras oczywiście pełni funkcję wypoczynkową. Projekt ten wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra. Elewacja to połączenie drewna i blachy. Wnętrze domku jest jasne, dominuje biel i drewno, przełamane kolorem szarym, czarnym i butelkowej zieleni. Ten mobi ma dużo przeszkleń, dzięki którym w pomieszczeniach jest dużo światła. Użyto tu mebli produkcji MOBI HOUSE. Na niewielkiej przestrzeni zaprojektowano dwie antresole ze schodami, część salonową, kuchnię i łazienkę. MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to wyjątkowy tiny house - oryginalny i dopieszczony w każdym szczególe.

Mobi MINI OFFICE

MOBI MINI OFFICE to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców! Zastosowań jest sporo - recepcja, studio jogi, gabinet terapeutyczny, salon masażu, kawiarnia czy biuro. Jest to projekt całoroczny. Przestrzeń została zaaranżowana tak, by była wielofunkcyjna, ale jednocześnie wygodna i stylowa. Znajduje się tu część biurowa, aneks kuchenny oraz łazienka, a wszystko na powierzchni około 13 m2. Ten model to inwestycja, optymalizacja kosztów, wolność i nowy komfort pracy!

Mobi INDIVIDUAL CLOVER

MOBI INDIVIDUAL CLOVER to wyjątkowa realizacja - rozkład pomieszczeń, żywe kolory oraz wzory! Jest to indywidualny projekt na przyczepie marki MH trailers o długości aż 9,7 metra. Jest tu salon z różową sofą i kominkiem, kuchnia z meblami w kolorze kanarkowym i białymi sprzętami, łazienka z żółtą ścianą, niebieską umywalką oraz kafelkami w niebiesko-białe wzory, zamykany pokój na parterze oraz sypialnia i część biurowa na piętrze. Ten tiny house żyje!
Loading...