Gotowe domki na sprzedaż

 

 

 

Proces tworzenia naszych domków można przedstawić w 5 krokach - od wyboru projektu, materiałów, akceptacji oferty po podpisanie umowy i transport gotowego tiny house.

Teraz możesz część z tych etapów ominąć i kupić domek mobilny od ręki! Nadal możesz wybrać wymarzony mikrodom.

W naszej ofercie są domki całoroczne, drewniane, wykonane z wysokiej jakości ekologicznych materiałów oraz dopieszczone w każdym szczególe.

Do kupienia są modele standardowe oraz indywidualne, domki mobilne off-grid, wersje camping, tiny house o różnych kolorach elewacji i wystroju - co kto lubi!

 

 

 

Mobi 02 THORN

MOBI 02 THORN to tiny house, którego podwozie marki MH trailers ma długość 7,2 metra. Jest to lekko zmodyfikowany model Mobi 02 - na parterze znajduje się pokój, do którego prowadzą dwuskrzydłowe drzwi przesuwne w kolorze czerwieni faluńskiej. Mieści się tu rozkładana kanapa z szufladami oraz telewizor. Nad tym pokojem mieści się półpiętro z barierką z lamelek. W domku znajduje się też druga antresola. Klasyczne schody mają sporo szafek i szuflad, a między nimi znajduje się wyjątkowe miejsce - można szybko stworzyć biurko! Jest tu też oczywiście kuchnia i łazienka. Kuchnię wyposażono w sprzęty AGD: płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny z kuchenką mikrofalową, okap kuchenny, lodówkę elektryczną oraz zmywarkę. Do łazienki wchodzi się przez drzwi, które pomalowano na szwedzką czerwień. Jest tu kabina prysznicowa, toaleta w zabudowie oraz szafki. We wnętrzu tego mikrodomu przeważa biel, czerń i drewno. Mocnymi akcentami są czerwone drzwi do pokoju, łazienki oraz czarno-biała wzorzysta podłoga w łazience. Domek jest całoroczny - użyto tu ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz klimatyzatora z funkcją grzania. Elewacja ma barwę czerwieni faluńskiej. Ta realizacja to połączenie prostoty, funkcjonalności z przytulnością.

Mobi 02 MALLOW II

MOBI 02 MALLOW II to realizacja naszego klasyku na przyczepie o długości 6 metrów. Jest to wersja standardowa, czyli z jedną antresolą ze schodami, z rozkładaną sofą po jednej stronie oraz kuchnią i łazienką po drugiej. Na piętrze jest sypialnia - na podłodze jest wykładzina, w oknach plisy, a barierka jest drewniana i ażurowa. W kuchni są białe meble oraz podstawowe sprzęty: okap, płyta indukcyjna i lodówka. Łazienka również jest jasna, a wyposażona została w kabinę prysznicową, szafkę z umywalką i toaletę w zabudowie. W części salonowej mieści się rozkładana kanapa ze schowkami, rozkładany stolik oraz telewizor. Domek jest całoroczny - ogrzewany za pomocą elektrycznych grzejników, systemu ogrzewania podłogowego oraz klimatyzatora z funkcją grzania. W tym projekcie przygotowano instalację pod panele fotowoltaiczne. Wnętrze jest stonowane, mocnymi akcentami jest czarna stolarka okienna oraz drzwi do łazienki w kolorze szwedzkiej czerwieni. W tym samym kolorze jest elewacja. Dzięki temu nikt nie przegapi tego mobi!

Mobi 02 EUCALYPTUS

Mobi 02 to nasz klasyk, w którym postawiliśmy na funkcjonalne rozwiązania. MOBI 02 EUCALYPTUS to realizacja na przyczepie marki MH trailers o długości 6 metrów, która posiada pełnopojazdową homologację pozwalającą na rejestrację domku jako przyczepa kempingowa. Mimo małej powierzchni jest tu zamykany pokój, dwie antresole, kuchnia i łazienka. Na parterze znajduje się pokój z rozkładaną kanapą. Prowadzą do niego dwuskrzydłowe drzwi przesuwne, które dzięki frezowaniu są też elementem dekoracyjnym. Nad pokojem jest antresola z dużym oknem i drabinką. Po drugiej stronie domku mieści się piętro, na które prowadzą klasyczne schody z szafkami. Oba piętra mają barierki z grubo plecionego sznura. Pod antresolą jest jasna kuchnia z podstawowymi sprzętami AGD - płytą indukcyjną, okapem kuchennym oraz lodówką elektryczną. Do łazienki prowadzą piękne, frezowane drzwi. Jest tu toaleta w zabudowie, szafka z umywalką oraz kabina prysznicowa. Ten tiny house jest całoroczny. Ogrzewanie jakiego tu użyto to maty grzejne, grzejnik elektryczny i klimatyzator z funkcją grzania. Wnętrze jest jasne - dominuje tu biel i drewno z czarnymi elementami. Elewacja ma szary kolor, a dach i okna są koloru antracytowego. Ten projekt to dowód na to, że małą powierzchnię można wykorzystać maksymalnie z zachowaniem przytulności i estetyki.
Loading...