Inwestycja

Zainwestuj

Dołącz do tysięcy entuzjastów tiny house z całego świata. Ruch małych domków wykiełkował około 10 lat temu w USA i dziś gromadzi rzesze zwolenników. Nasza przygoda z małymi domkami narodziła się w Norwegii, która także oszalała na ich punkcie. Jesteśmy w Polsce pionierami, przecierając szlaki na tym zupełnie jeszcze świeżym gruncie. Czy wiesz, co to oznacza dla Ciebie? Niszę na rynku, w którą warto zainwestować! Podejmując decyzję o posiadaniu własnego tiny house, otwierasz się na nowe możliwości biznesowe.


Wiele rozwiązan

Mały domek daje wiele korzyści. Możesz go wynajmować turystom, prowadzić w nim bar, sklep, biuro, podnająć studentom.


Campus

Nam turystyka jest najbliższa, dlatego realizujemy projekt Mobi House Camp w Bukowinie Tatrzańskiej. Kto był choć raz w tym miejscu ten wie, jak jest niezwykłe i chce się tam powracać. Naszą inspiracją jest glamping w otoczeniu nieskażonej przyrody, w malowniczej okolicy, która koi nerwy i odnawia siły witalne. Glamping to inaczej kamping w wysokim standardzie. Jest to gorący trend, który cieszy się niebywałą popularnością wśród turystów. Szukają oni alternatywnych możliwości wypoczynku. Zainwestowanie w swój tiny house na terenie naszego campu to pewność przychodów nie tylko w tzw. sezonie turystycznym. Rozciągnął się on obecnie na cały rok. Każda pora jest dobra dla amatora gór. Zimą turyści glampingu docenią bliskość popularnych stoków narciarskich. Zapewniamy ciche i odcięte od cywilizacji miejsce, gdzie sztuka wypoczynku zyskuje nowy wymiar. Wynajmując u nas parcelę, możesz się zająć jedynie promocją i sprzedażą. Po naszej stronie jest kompleksowa obsługa: przekazanie kluczy, opieka nad turystami, sprzątanie, serwis.


Napisz do Nas

Jeśli interesują Cię szczegóły tej inwestycji, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu! Buduj z nami kulturę glampingu.

Kontakt