Informacje

Geneza

Czy wiesz, ze koncept małych domków tiny house pochodzi z USA? Może to być o tyle zaskakujące, że amerykańskie domy kojarzą się przeważnie z wielkimi posesjami, mnóstwem sypialni, ogromnym salonem i basenem w ogrodzie. A jednak. Ludzie coraz bardziej rozumieją, co im tak naprawdę jest potrzebne do szczęśliwego życia. Stawiają na jakość, a nie ilość. Rozpoczął się ruch małych domków, a my mamy w tym swój udział. Ty także możesz!


Zastosowanie

Po co komu mały domek na kółkach? Główną jego zaletą jest elastyczność zastosowań. Może służyć za przytulny dom całoroczny albo zamienić się w domek letniskowy, kwaterę pod wynajem, studio dla studenta, bar, mobilny sklep, biuro itd. Tiny house odpowiada na różnorodne potrzeby, które mogą się modyfikować w czasie. Kształtem nawiązuje do "normalnego" domu, tyle że jest mniejszy i mobilny. Oznacza to, że możesz w każdej chwili w prosty sposób zmienić swój adres zamieszkania. Taka forma domu odpowiada współczesnym realiom i potrzebom zwłaszcza mieszkańców wielkich miast. Często się przemieszczają, są indywidualistami, którzy lubią wyskoczyć z metropolii w głuszę na weekend czy pracować zdalnie w miejscu, jakie im się zamarzy. Do takiego stylu życia pasuje filozofia tiny house. Kompaktowy domek zaspokaja wiele potrzeb miejskich nomadów.


Biznes

Masz smykałkę do biznesu? Tiny house daje tu duże pole do popisu. To inwestycja, dzięki której możesz konkretnie zarobić, wynajmując go turystom. Wystarczy wybrać ciekawą i malowniczą okolicę. W tym także pomagamy, o czym przeczytasz więcej w zakładce Inwestycja.Dla każdego

Tiny house to niewielki dom o wielkich możliwościach. Jest łatwy w użytkowaniu i przemieszczaniu. Nie wymaga dodatkowego sprzętu ani wyspecjalizowanych kierowców do przewożenia. To domek całoroczny, z użytkową przestrzenią podzieloną na podstawowe strefy: część dzienną, kuchnię, sypialnię, toaletę.


Użytkowanie

Przede wszystkim, tiny house daje poczucie wolności i niezależności. Nie potrzebujesz pozwoleń na budowę, możesz zacząć go od razu użytkować. Gdy chcesz zmienić miejsce do życia czy prowadzenia biznesu - po prostu to robisz. Nie tracisz czasu na formalne zezwolenia, nie podpisujesz długoterminowych umów najmu, bo dom masz zawsze przy sobie. To takie proste!


Dwa w jednym

Tiny house dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do niego. To po prostu dom, tyle że minimalnych gabarytów. Kompaktowy i oryginalny, wpisuje się w aktualne trendy w architekturze i wnętrzach. Tiny house służy do mieszkania i podróżowania. Do zainwestowania i wynajmowania. Łącz wszystkie jego możliwości, kreuj dzięki niemu życie, o jakim marzysz.