Oferta przyczep Mobi House

Mobi House producent przyczep i domków tiny house

OFICJALNY PRODUCENT PRZYCZEP MOBI HOUSE

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że zostaliśmy oficjalnym producentem przyczep pod zabudowę tiny house. Najwyższa jakość podzespołów, wiedza i doświadczenie oraz znajomość potrzeb klientów sprawia, że oferowane przez nas przyczepy pod domek mobilny spełniają zarówno wszelkie wymagania techniczne, jak i cechują się wygodnym użytkowaniem. Wszystkie nasze realizacje powstają z wykorzystaniem platformy Mobi House na podzespołach marki Knott, znanego lidera w branży. Tworząc nasze podwozia przyczep pod domki mobilne, skupiamy się na funkcjonalności oraz bezpieczeństwie. Oferujemy przyczepy, które stanowią doskonały i trwały fundament dla tiny house. Solidna przyczepa, spełniająca wszelkie wymagania, pozwala szybko i bez jakichkolwiek problemów przemieszczać się z mobilnym domkiem, a w trakcie postoju stanowi stabilne i trwałe podłoże. Nasze podwozia domków mobilnych gwarantują bezpieczną podróż i udane wakacje, niezależnie od miejsca docelowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami oraz współpracy!


Vlemmix Polska

ZAUFAJ EKSPERTOM MOBI HOUSE

Marka Mobi House to dziś wiodący producent tiny house w Polsce, eksportujący swoje produkty do wielu krajów europejskich. Po latach budowy mini domów na kołach i dzięki zebranemu przez ten okres doświadczeniu, Mobi House został również oficjalnym producentem profesjonalnych podwozi pod zabudowę! Przyczepy pod domek mobilny są projektowane przez fachowców z branży, którzy na co dzień budują mobilne domy i doskonale znają się na specyfice tych konstrukcji. Nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań, aby tworzone podwozia domków mobilnych były jak najlepiej dostosowane pod względem łatwości użytkowania, bezpieczeństwa oraz szybkości montażu. Platformy są zbudowane zgodnie ze standardami europejskimi i można z nimi bez problemu podróżować po całym kontynencie. Wykonywane przez Mobi House podwozia przyczepy pod domki mobilne charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu spełniają wymogi stawiane przyczepom pod tiny house. Właściwie wykonana konstrukcja pozwala z łatwością przemieszczać się z mobilnym domkiem, ale jednocześnie umożliwia na bezpieczne osadzenie budynku i stanowi jednocześnie mobilny oraz trwały fundament, zarówno do transportu, jak i użytkowania.


Homologacja przyczep Mobi House dla mobilnych domków tiny house

PRZYCZEPY POD DOMEK MOBILNY Z HOMOLOGACJĄ

Nasi odbiorcy mogą być pewni doskonałego standardu oferowanych przyczep tiny house. Opracowane przez nas konstrukcje są gotowe od użytkowania od razu! Klient nie musi martwić się dodatkowymi skomplikowanymi formalnościami, tłumaczeniami ani uzyskiwaniem specjalistycznych pozwoleń. W trosce o naszych klientów dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze przyczepy pod domki mobilne Mobi House posiadały pełną homologację drogową. Oznacza to, że są one dopuszczone do ruchu na terenie całej Europy, a rozpoczęcie ich użytkowania jest niezwykle proste. Do rejestracji platformy w Polsce potrzebny jest jedynie certyfikat zgodności (C.O.C.) w języku angielskim oraz „Oświadczenie o danych i informacjach o pojeździe”. Oba dokumenty wydawane są przez nas, jako producenta podwozi domków mobilnych. Odbiorca jedynie dokonuje prostej i szybkiej rejestracji przyczepy, zgodnie ze standardowymi procedurami w odpowiednim urzędzie miasta, powiatu lub gminy.


Transport Mobi House

Z ODBIOREM OSOBISTYM BĄDŹ Z OPCJĄ TRANSPORTU

Nasi klienci mogą samodzielnie odbierać zamówione u nas przyczepy pod domki mobilne Mobi House. W tym przypadku zapraszamy do naszej siedziby - ul. Białachowska 1A, 83-210 Zblewo. Można przy okazji zapoznać się z naszą firmą, ofertą produktową oraz poznać naszych fachowców! Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy także możliwość transportu podwozi domków mobilnych pod wskazany adres. Jest to dogodna opcja dla wszystkich odbiorców, która oferowana jest nawet przy zakupie pojedynczej przyczepy. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od adresu miejsca docelowego oraz ilości przyczep dostarczanych jednorazowo. Orientacyjna cena tej usługi to 0,5-0,7 EUR za 1 km.

Pobierz cennik