Oferta przyczep MH trailers

Mobi House producent przyczep i domków tiny house

OFICJALNY PRODUCENT PRZYCZEP MH TRAILERS

Jesteśmy oficjalnym producentem przyczep pod zabudowę tiny house. Najwyższa jakość podzespołów, wiedza i doświadczenie oraz znajomość potrzeb klientów sprawia, że oferowane przez nas przyczepy pod domek mobilny spełniają zarówno wszelkie wymagania techniczne, jak i cechują się wygodnym użytkowaniem. Wszystkie nasze realizacje powstają z wykorzystaniem platformy MH trailers na podzespołach marki Knott, znanego lidera w branży. Tworząc nasze podwozia przyczep pod domki mobilne skupiamy się na funkcjonalności oraz bezpieczeństwie. Oferujemy przyczepy, które stanowią doskonały i trwały fundament dla tiny house. Solidna przyczepa spełniająca wszelkie wymagania pozwala szybko i bez jakichkolwiek problemów przemieszczać się z mobilnym domkiem, a w trakcie postoju stanowi stabilne i trwałe podłoże. Nasze podwozia domków mobilnych gwarantują bezpieczną podróż i udane wakacje, niezależnie od miejsca docelowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Vlemmix Polska

ZAUFAJ EKSPERTOM mh trailers

Przyczepy pod domek mobilny są projektowane przez fachowców z branży, którzy na co dzień budują mobilne domy i doskonale znają się na specyfice tych konstrukcji. Nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań, aby tworzone podwozia domków mobilnych były jak najlepiej dostosowane pod względem łatwości użytkowania, bezpieczeństwa oraz szybkości montażu. Platformy są zbudowane zgodnie ze standardami europejskimi i można z nimi bez problemu podróżować po całym kontynencie. Wykonywane przez MH trailers podwozia charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu spełniają wymogi stawiane przyczepom pod tiny house. Właściwie wykonana konstrukcja pozwala z łatwością przemieszczać się z mobilnym domkiem, ale jednocześnie pozwala na bezpieczne osadzenie budynku oraz stanowi mobilny i trwały fundament zarówno do transportu, jak i użytkowania.


Homologacja przyczep Mobi House dla mobilnych domków tiny house

PRZYCZEPY POD DOMEK MOBILNY Z HOMOLOGACJĄ

Nasi odbiorcy mogą być pewni doskonałego standardu oferowanych przyczep tiny house. Opracowane przez nas konstrukcje są gotowe do użytkowania od razu! Klient nie musi martwić się dodatkowymi skomplikowanymi formalnościami, tłumaczeniami ani uzyskiwaniem specjalistycznych pozwoleń. W trosce o naszych klientów dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze przyczepy pod domki mobilne tiny house posiadały pełną homologację drogową. Oznacza to, że są one dopuszczone do ruchu na terenie całej Europy, a rozpoczęcie ich użytkowania jest niezwykle proste. Do rejestracji platformy w Polsce potrzebny jest jedynie certyfikat zgodności (C.O.C.) oraz „Oświadczenie o danych i informacjach o pojeździe”. Oba dokumenty wydawane są przez nas jako producenta podwozi domków mobilnych. Odbiorca jedynie dokonuje prostej i szybkiej rejestracji przyczepy, zgodnie ze standardowymi procedurami w odpowiednim urzędzie miasta, powiatu lub gminy.


AUTORSKI PROJEKT LIFT&GO

Jako jedyni w Europie zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy modułowe, rozłączane podwozie LIFT&GO, dzięki któremu w sposób legalny przewozimy i traktujemy tiny house jako ładunek na specjalnej przyczepie do transportu. Zobacz jakie to proste.
Możliwość odłączenia małego domku od przyczepy usunie cały stres związany z corocznymi przeglądami technicznymi, zwalnia przyczepę do wykorzystania w innych celach. Przyczepa rozłączana modułowa Lift&Go składa się z homologowanego podwozia jezdnego - składającego się ze stalowej konstrukcji, 2 osi, dyszla oraz ruchomej belki oświetleniowej z tablicą rejestracyjna oraz stalowej ramy, używanej jako podłoga do zabudowy. Ruchoma tylna belka może być przekładana z podwozia do ramy, a jej umiejscowienie pozwala na oświetlenie w dwóch pozycjach wysokości jako przyczepy i pojazdu.


Transport Mobi House

Z ODBIOREM OSOBISTYM BĄDŹ Z OPCJĄ TRANSPORTU

Nasi klienci mogą samodzielnie odbierać zamówione u nas przyczepy. W tym celu zapraszamy do nas - ul. Firmowa 10, 83-260 Kaliska. Można przy okazji zapoznać się z naszą firmą, ofertą produktową oraz poznać naszych fachowców! Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy także możliwość transportu podwozi domków mobilnych pod wskazany adres. Jest to dogodna opcja dla wszystkich odbiorców, która oferowana jest przy większych zamówieniach. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od adresu miejsca docelowego oraz ilości przyczep.

Kontakt

MH trailers
ul. Firmowa 10
83-260 Kaliska
+48 789 770 594
sale@mh-trailers.com