Oferta przyczep Vlemmix

Przedstawicielstwo Vlemmix Polska

Autoryzowany przedstawiciel Vlemmix

Drodzy Klienci, pragniemy Was poinformować, że Mobi House jest oficjalnym reprezentantem holenderskiej firmy Vlemmix Aanhangwagens w Polsce. Wszystkie nasze realizacje powstają z wykorzystaniem platformy Vlemmix. Dajemy Wam także możliwość korzystania z tego partnerstwa w przypadku, jeśli chcielibyście zamówić przez nas przyczepę do samodzielnej budowy tiny house.


Vlemmix Polska

Marka Vlemmix

Vlemmix Aanhangwagens to dziś najważniejszy producent naczep w Holandii i drugi co do wielkości w Niemczech. Produkuje przyczepy do łodzi i domów typu tiny houses, jak też transportery do maszyn. Wszystkie produkty posiadają roczną gwarancję, a dodatkowo dwuletnią gwarancję na spawaną i ocynkowaną ogniowo ramę. W Polsce przyczepy tej marki dostępne są przez reprezentantów, do jakich należy Mobi House.


Vlemmixx homologacja przyczep tiny house

Homologacja

Pełna homologacja drogowa przyczepy Vlemmix na terenie całej Europy dopuszcza ją do nieskrępowanego ruchu. Do rejestracji platformy w Polsce potrzebny jest certyfikat zgodności (C.O.C.), wydany przez producenta w języku angielskim oraz "Oświadczenie o danych i informacjach o pojeździe", także otrzymane od producenta.


Transport Mobi House

Transport

Każda przyczepa wykonywana jest i wyceniana na indywidualne zamówienie. Klienci mogą je samodzielnie odbierać od Mobi House lub zorganizować własny transport bezpośrednio od producenta w Holandii. Orientacyjna cena transportu na kołach to 500 EUR netto.

Pobierz cennik