Projekt Mobi 08

MOBI 08 to pierwszy z trzech modeli z serii Unique Forever Line – unikatowej linii tiny house premium. Celem jest pokazanie nowej jakości życia w funkcjonalnym i estetycznym wnętrzu. Domki z tej linii skonfigurowano tak, by znalazło się w nich wszystko to co potrzebne do całorocznego mieszkania - to taka nasza wersja kawalerki. MOBI 08 to pierwszy model Unique Forever Line. Posiada on część salonową, kuchnię, łazienkę, sypialnię na antresoli oraz część biurową. Ciesz się wolnością razem z nami!

 

MOBI 08 to pierwszy z trzech modeli z serii Unique Forever Line – unikatowej linii tiny house premium.

MOBI 08 wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra.

Interesującym rozwiązaniem w tej realizacji jest zastosowanie w bryle domku skrzyni zewnętrznej, która w środku tworzy urokliwe miejsce do siedzenia nad kanapą przy oknie.

Wnętrze mobi jest jasne, dominuje biel, drewno oraz czarne i szare elementy. Domek posiada część dzienną z rozkładanym łóżkiem.

W kuchni znalazło się miejsce na podstawowe sprzęty AGD tj. płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, lodówkę elektryczną, zmywarkę oraz pralko-suszarkę.

Kuchnię wyposażono dodatkowo w stołki barowe z drewnianym siedziskiem, które to sprawiają, iż pomieszczenie jest bardziej funkcjonalne i przyjemne.

Stołki te pięknie współgrają z drewnianym blatem, którego przedłużenie wykorzystano jako opuszczany stolik. Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi w szarym kolorze, które częściowo pokryto lustrem.

Pomieszczenie pomimo niewielkiego metrażu jest niezwykle przestronne. Znajduje się tu prysznic, toaleta zwykła, szafka podumywalkowa oraz szafka, w której schowano bojler elektryczny.

Na podłodze położono ozdobne czarno-białe kafelki wzorem nawiązujące do hiszpańskiego stylu.

Model MOBI 08 ma jedną antresolę, na którą dostaniemy się klasycznymi drewnianymi schodami z poręczą z oświetleniem led. Miejsce to bardzo ciekawie zaaranżowano.

Relaksować się można na materacu umieszczonym na drewnianym stelażu. Zastosowano tu dużo półek i szafek do przechowywania.

Wydzielono również przestrzeń biurową, w której można swobodnie popracować – jest tam biurko ze specjalnym miejscem na nogi, półki oraz kontakty elektryczne.

W tym mobi jest dużo okien. Wstawiono w nie rolety wewnętrzne oraz moskitiery ramkowe i rolowane. Okna otwierane są do wewnątrz, ale i na zewnątrz w oparciu o system Nordline.

Ten tiny house nadaje się do całorocznego mieszkania, sprzęty są energooszczędne. Domek dopracowano w najdrobniejszych szczegółach. Zastosowane w wykończeniu oraz wyposażeniu dodatki i meble dodają wnętrzu przytulności.

W MOBI 08 każdy element jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe, a użyte materiały podkreślają klasę produktu. Ten domek z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów!

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej