Projekt Mobi 08

MOBI 08 to pierwszy z trzech modeli z serii Unique Forever Line – unikatowej linii tiny house premium. Celem jest pokazanie nowej jakości życia w funkcjonalnym i estetycznym wnętrzu. Domki z tej linii skonfigurowano tak, by znalazło się w nich wszystko to co potrzebne do całorocznego mieszkania - to taka nasza wersja kawalerki. MOBI 08 to pierwszy model Unique Forever Line. Posiada on część salonową, kuchnię, łazienkę, sypialnię na antresoli oraz część biurową. Ciesz się wolnością razem z nami!

 

MOBI 08 to pierwszy z trzech modeli z serii Unique Forever Line – unikatowej linii tiny house premium.

MOBI 08 wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra.

Interesującym rozwiązaniem w tej realizacji jest zastosowanie w bryle domku skrzyni zewnętrznej, która w środku tworzy urokliwe miejsce do siedzenia nad kanapą przy oknie.

Wnętrze mobi jest jasne, dominuje biel, drewno oraz czarne i szare elementy. Domek posiada część dzienną z rozkładanym łóżkiem.

W kuchni znalazło się miejsce na podstawowe sprzęty AGD tj. płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, lodówkę elektryczną, zmywarkę oraz pralko-suszarkę.

Kuchnię wyposażono dodatkowo w stołki barowe z drewnianym siedziskiem, które to sprawiają, iż pomieszczenie jest bardziej funkcjonalne i przyjemne.

Stołki te pięknie współgrają z drewnianym blatem, którego przedłużenie wykorzystano jako opuszczany stolik. Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi w szarym kolorze, które częściowo pokryto lustrem.

Pomieszczenie pomimo niewielkiego metrażu jest niezwykle przestronne. Znajduje się tu prysznic, toaleta zwykła, szafka podumywalkowa oraz szafka, w której schowano bojler elektryczny.

Na podłodze położono ozdobne czarno-białe kafelki wzorem nawiązujące do hiszpańskiego stylu.

Model MOBI 08 ma jedną antresolę, na którą dostaniemy się klasycznymi drewnianymi schodami z poręczą z oświetleniem led. Miejsce to bardzo ciekawie zaaranżowano.

Relaksować się można na materacu umieszczonym na drewnianym stelażu. Zastosowano tu dużo półek i szafek do przechowywania.

Wydzielono również przestrzeń biurową, w której można swobodnie popracować – jest tam biurko ze specjalnym miejscem na nogi, półki oraz kontakty elektryczne.

W tym mobi jest dużo okien. Wstawiono w nie rolety wewnętrzne oraz moskitiery ramkowe i rolowane. Okna otwierane są do wewnątrz, ale i na zewnątrz w oparciu o system Nordline.

Ten tiny house nadaje się do całorocznego mieszkania, sprzęty są energooszczędne. Domek dopracowano w najdrobniejszych szczegółach. Zastosowane w wykończeniu oraz wyposażeniu dodatki i meble dodają wnętrzu przytulności.

W MOBI 08 każdy element jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe, a użyte materiały podkreślają klasę produktu. Ten domek z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów!

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi 09

Zobacz więcej

Projekt Mobi Traveler

Zobacz więcej

Projekt Mobi OneStory

Zobacz więcej

Projekt Mobi 07

Zobacz więcej

Projekt Mobi 06

Zobacz więcej