Projekt Mobi 01

4 - 6 miejsc sypialnych
Łazienka z prysznicem, umywalką i podgrzewaczem wody
Przestronna kuchnia z rozkładanym stołem, płytą indukcyjną oraz dużą lodówką
Myślisz o jasnym, estetycznym i funkcjonalnym domku na kołach? Całoroczny tiny house Mobi 01 to zdecydowanie model, od którego warto zacząć poszukiwania! Ten sprawdzający się na każdą porę roku, ale jednocześnie niezwykle popularny domek letniskowy na kołach, to nasz podstawowy model. Od niego wszystko się zaczęło!

Niezawodny na każde potrzeby tiny house Mobi 01 to pierwszy model z naszej oferty, który okazał się prawdziwym hitem. Na przestrzeni czasu przeszedł niewielkie metamorfozy, dzięki czemu w tej chwili spełnia on najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów. Do dzisiaj jest to jeden z najpopularniejszych modeli domów na kołach. Całoroczny lub letniskowy – wybór zależy od Ciebie! Mobi 01 sprawdzi się zarówno jako towarzysz letnich wojaży na łono natury, jak też zimowa przytulna oaza w śnieżnej scenerii.

 

Za sprawą dwuspadowego dachu oraz dwuskrzydłowych drzwi całoroczny domek na kołach tiny house Mobi 01 charakteryzuje się wyjątkowo jasnym wnętrzem. Doskonałe doświetlenie w parze z naturalnymi materiałami w jasnych kolorach sprawiają, że pomimo niewielkiej powierzchni, ten mały domek urzeka swoją przestrzennością. Oparty na skandynawskim stylu, prostocie i uporządkowanej przestrzeni domek letniskowy na kołach Mobi 01 doskonale wpisuje się w obecny trend minimalistycznych i czystych wnętrz. Współgrający z surowym klimatem Norwegii tiny house cechuje się prostą budową, lekką estetyką i doskonałą funkcjonalnością. We wnętrzu znajdziemy stosunkowo dużą kuchnię, sprzyjającą wspólnym posiłkom, zarówno podczas biesiad w Mobi 01 jako domku letniskowym, jak i rozgrzewających posiłków podczas zimowych dni.

Pozostałe modele

Projekt Mobi MODUL LINE

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej