Projekt Mobi 02

Zobacz film
4 - 6 miejsc sypialnianych
Łazienka z prysznicem, umywalka i podgrzewacz wody
Aneks kuchenny z dodatkowym stołem, płytą indukcyjną oraz dużą lodówką
Decydując się na niewielki domek mobilny drewniany na kołach z rodziny tiny house warto postawić na przemyślane rozwiązania przestrzenne, które sprawią, że jego użytkowanie będzie czystą przyjemnością! Więcej domowników, a może biwakowego sprzętu? Poznaj ofertę Mobi 02 - naszego domku mobilnego z antresolą, który dodatkowo wyposażyliśmy w sprytne wielofunkcyjne schowki.

 

 

 

Domek mobilny drewniany Mobi 02 to nasz specjalista do spraw funkcjonalności. W tym modelu postawiliśmy na rozwiązania, które zapewnią wygodę dla całej rodziny oraz większej grupy przyjaciół. Mobi 02 to domek mobilny z antresolą, ale to nie jedyna jego przewaga nad innymi domkami tiny house! Poza samą nadbudową z miejscem do spania zdecydowaliśmy się wprowadzić tutaj bardzo praktyczne rozwiązanie. W schody prowadzące na antresolę wbudowaliśmy wielofunkcyjne schowki. Pozwolą one na wygodne przechowywanie oraz zapewnią porządek w naszym tiny house. Dla lepszego doświetlenia antresoli wbudowaliśmy także dodatkowy wypust w dachu, który umożliwia wstawienie okien.

 

Mobi 02 z eklektyczną manierą łączy w sobie kilka styli. Inspiracją do jego budowy była ekologia, zamiłowanie do natury oraz botanika. Ten domek mobilny drewniany dedykujemy prawdziwym podróżnikom – wiecznie poszukujących nowych tras oraz niespokojnym duszom, czyli wszystkim związanym z naturą. Subtelny design i wyposażenie przywołują wspomnienia o dalekich wojażach, nadmorskiej świeżości oraz ciszy i spokoju w głębi lasu. W tym nowoczesnym domku mobilnym z antresolą nie zabrakło rustykalnych elementów, ale domek jest tak przemyślany, że niewielka zmiana dodatków pozwoli uzyskać ciekawą i niepowtarzalną metamorfozę jego wnętrza.

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi 09

Zobacz więcej

Projekt Mobi 08

Zobacz więcej

Projekt Mobi Traveler

Zobacz więcej

Projekt Mobi OneStory

Zobacz więcej

Projekt Mobi 07

Zobacz więcej