Projekt Mobi 02

Zobacz film
4 - 6 miejsc sypialnianych
Łazienka z prysznicem, umywalka i podgrzewacz wody
Aneks kuchenny z dodatkowym stołem, płytą indukcyjną oraz dużą lodówką
Decydując się na niewielki domek mobilny drewniany na kołach z rodziny tiny house warto postawić na przemyślane rozwiązania przestrzenne, które sprawią, że jego użytkowanie będzie czystą przyjemnością! Więcej domowników, a może biwakowego sprzętu? Poznaj ofertę Mobi 02 - naszego domku mobilnego z antresolą, który dodatkowo wyposażyliśmy w sprytne wielofunkcyjne schowki.

 

 

 

Domek mobilny drewniany Mobi 02 to nasz specjalista do spraw funkcjonalności. W tym modelu postawiliśmy na rozwiązania, które zapewnią wygodę dla całej rodziny oraz większej grupy przyjaciół. Mobi 02 to domek mobilny z antresolą, ale to nie jedyna jego przewaga nad innymi domkami tiny house! Poza samą nadbudową z miejscem do spania zdecydowaliśmy się wprowadzić tutaj bardzo praktyczne rozwiązanie. W schody prowadzące na antresolę wbudowaliśmy wielofunkcyjne schowki. Pozwolą one na wygodne przechowywanie oraz zapewnią porządek w naszym tiny house. Dla lepszego doświetlenia antresoli wbudowaliśmy także dodatkowy wypust w dachu, który umożliwia wstawienie okien.

 

Mobi 02 z eklektyczną manierą łączy w sobie kilka styli. Inspiracją do jego budowy była ekologia, zamiłowanie do natury oraz botanika. Ten domek mobilny drewniany dedykujemy prawdziwym podróżnikom – wiecznie poszukujących nowych tras oraz niespokojnym duszom, czyli wszystkim związanym z naturą. Subtelny design i wyposażenie przywołują wspomnienia o dalekich wojażach, nadmorskiej świeżości oraz ciszy i spokoju w głębi lasu. W tym nowoczesnym domku mobilnym z antresolą nie zabrakło rustykalnych elementów, ale domek jest tak przemyślany, że niewielka zmiana dodatków pozwoli uzyskać ciekawą i niepowtarzalną metamorfozę jego wnętrza.

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej