Projekt Mobi 04

Zobacz film
4 - 5 miejsc sypialnianych
Łazienka z prysznicem, umywalką i podgrzewaczem wody
Przestronna jasna kuchnia z rozkładanym stołem, płytą indukcyjną oraz dużą lodówką
Kochasz przestrzeń oraz piękne widoki? Przedstawiamy Mobi 04! Ten mini dom na kółkach to jedyny w swoim rodzaju tiny house z ogromnym przeszkleniem w ścianie bocznej. Taka konstrukcja zapewnia więcej światła, optycznie powiększa wnętrze, ale także pozwala cieszyć się pięknym widokiem w każdym momencie dnia i nocy.

Mini dom na kółkach Mobi 04 to projekt nawiązujący do nowoczesnego budownictwa. Jego bryła przywołuje na myśl innowacyjne projekty na światowym poziomie. Domek posiada jednospadowy ostry dach i charakteryzuje się z zewnątrz oszczędną formą oraz kolorystyką, dzięki czemu doskonale wkomponuje się w każde otoczenie.

Chociaż prosty z zewnątrz, tiny house Mobi 04 zaskoczy kreatywnością w swoim wnętrzu. Liczne ciekawe pomysły sprawiają, że ten mini dom na kółkach jest wyposażony w wiele komfortowych rozwiązań, które przydadzą się zarówno do codziennego życia, wypoczynku, jak również pracy. Optymalnie wykorzystaliśmy każdy metr powierzchni, nie ma tu zbędnych elementów, a wszystko ma swoje miejsce. Ten dom kocha prostotę. Znajdziemy tu skandynawskie inspiracje – ciepło, światło oraz industrialne elementy. Przytulny i wysoce użytkowy dom zaaranżowano w taki sposób, że jego wnętrze harmonijnie łączy się z zewnętrzną stroną.

Pozostałe modele

Projekt Mobi MODUL LINE

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej