Projekt Mobi 05

4 miejsca sypialniane
Łazienka z prysznicem, umywalką i podgrzewczem wody
Przestronna kuchnia z rozkładanym stołem, płytą indukcyjną oraz dużą lodówką
Jesteś wielbicielem nowoczesności? A jednocześnie lubisz wyróżniać się z tłumu? Oto mobilny domek całoroczny Mobi 05! Ten równie często stosowany przez naszych klientów jako mobilny domek letniskowy model cieszy się ogromną popularnością ze względu na jego oryginalny i nietuzinkowy charakter oraz nowoczesną i interesującą bryłę.

 

 

 

Jaki jest tiny house Mobi 05? Jest to zdecydowanie domek, który jest pełen światła i oddechu. Mobilny domek całoroczny i letniskowy w tym projekcie szczególnie cieszy odbiorców poszukujących miejsca, które sprzyja wyciszeniu i zebraniu myśli. Joga lub medytacja w mobilnym domku letniskowym? A może kreatywna praca w ciszy, spokoju i komforcie? To Ty decydujesz, jak wykorzystasz harmonijną przestrzeń naszego tiny house. Zapoznaj się z wnętrzem Mobi 05!

 

Mobilny domek całoroczny i letniskowy Mobi 05 został zaprojektowany z nutką filozofii japońskiego minimalizmu i zen. W tym tiny hosue szybko wraca życiowa równowaga. Przebywanie w tym domku wycisza, relaksuje, a do tego pobudza wyobraźnię. Ten mobilny domek letniskowy i całoroczny ułatwia osiągnięcie wewnętrznej harmonii.

Wnętrze inspirowane jest skandynawską prostotą. Znajdziemy tu drewnianą sklejkę, która doskonale komponuje się z wieloma przemyślanymi dodatkami. Na zewnątrz domek jest wybitnie nowoczesny i przykuwa uwagę. Zaprojektowana na bazie industrialnych rozwiązań bryła zdecydowanie wyróżnia się z tłumu!

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej