Projekt Mobi 06

Zobacz film
4-6 miejsc sypialnianych
Łazienka z prysznicem, umywalką i podgrzewaczem wody
Aneks kuchenny z możliwością rozkładanego stołu, płytą indukcyjną oraz dużą lodówką
Projektując domek mobilny całoroczny z wyposażeniem Mobi 06 postawiliśmy na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Odpowiednia bryła pozwoliła nam uzyskać doskonałą funkcjonalność, dzięki odpowiedniemu zaaranżowaniu wnętrza. Mobi 06 to domek mobilny z wyposażeniem, który zaskakuje mnogością interesujących rozwiązań.

Mobi 06 cechuje prosta i kubikowa forma. To właśnie dzięki niej nasz domek mobilny z wyposażeniem jest przestrzenny wewnątrz i skutecznie odpowiada na wyzwania, jakie stawiane są nowoczesnym domkom w stylu tiny house. Chociaż powierzchnia podłogi jest niewielka, to model ten sprosta potrzebom zarówno singla, pary, rodziny, a także grupy przyjaciół.

Wnętrze domku mobilnego z wyposażeniem Mobi 06 zaaranżowano w stylu minimalistycznym, ale jednocześnie ciepłym. Znajdziemy tu wiele światła i przytulności. W środku domek pokryty został bielonymi deseczkami, które przywołują wspomnienia słonecznych wakacji i wolnego czasu. Domek nastraja do relaksu oraz sprzyja odpoczynkowi. We wnętrzu znajdziemy industrialne dodatki, które nawiązują do kontenerowej bryły domku.

Pozostałe modele

Projekt Mobi MODUL LINE

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej