Projekt Mobi 06

Zobacz film
4-6 miejsc sypialnianych
Łazienka z prysznicem, umywalką i podgrzewaczem wody
Aneks kuchenny z możliwością rozkładanego stołu, płytą indukcyjną oraz dużą lodówką
Projektując domek mobilny całoroczny z wyposażeniem Mobi 06 postawiliśmy na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Odpowiednia bryła pozwoliła nam uzyskać doskonałą funkcjonalność, dzięki odpowiedniemu zaaranżowaniu wnętrza. Mobi 06 to domek mobilny z wyposażeniem, który zaskakuje mnogością interesujących rozwiązań.

Mobi 06 cechuje prosta i kubikowa forma. To właśnie dzięki niej nasz domek mobilny z wyposażeniem jest przestrzenny wewnątrz i skutecznie odpowiada na wyzwania, jakie stawiane są nowoczesnym domkom w stylu tiny house. Chociaż powierzchnia podłogi jest niewielka, to model ten sprosta potrzebom zarówno singla, pary, rodziny, a także grupy przyjaciół.

Wnętrze domku mobilnego z wyposażeniem Mobi 06 zaaranżowano w stylu minimalistycznym, ale jednocześnie ciepłym. Znajdziemy tu wiele światła i przytulności. W środku domek pokryty został bielonymi deseczkami, które przywołują wspomnienia słonecznych wakacji i wolnego czasu. Domek nastraja do relaksu oraz sprzyja odpoczynkowi. We wnętrzu znajdziemy industrialne dodatki, które nawiązują do kontenerowej bryły domku.

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej