Projekt Mobi 07

Zobacz film
Nasz najnowszy domek kempingowy na kółkach Mobi 07 charakteryzuje się nową, ciekawą bryłą i możliwością własnej, interesującej aranżacji przestrzeni do przechowywania. W tej przyczepie tiny house zastosowaliśmy wygodne kacze schody, które znacznie oszczędzają miejsce.

Video

 

 

 

 

Przestrzeń, indywidualizacja oraz sprawdzone rozwiązania – to cele, które przyświecały nam w tworzeniu naszego najnowszego domku tiny house Mobi 07. Ten model doskonale sprawdza się w różnych sytuacjach, zarówno podczas długich rodzinnych wojaży, samotnego relaksu na łonie natury, a także jako miejsce do pracy oraz dłuższego mieszkania. Sekret tej przyczepy tiny house tkwi w zastosowaniu wyjątkowo przyjaznych rozwiązań, dzięki którym udało się nam uzyskać maksymalną ilość miejsca, jakie wykorzystać można na przechowywanie różnych przedmiotów – od ubrań, książek, kosmetyków poprzez materiały biurowe, aż po śpiwory, pościele i koce.  

Co nowego znajdziemy w domku kempingowym na kółkach Mobi 07?

Zmianie uległo tu położenie łazienki, która znajduje się teraz na bocznej ścianie. Dzięki temu zabiegowi prezentujemy zupełnie inną, odświeżoną formę wnętrza oraz odpowiadamy na potrzeby tych osób, którym zależy na nieco innym rozplanowaniu przestrzeni w gotowym domku. Nasi designerzy ze szczególną dbałością pracują nad koncepcjami wnętrz, aby jak najlepiej zoptymalizować przestrzeń dla naszych odbiorców. Jednocześnie przypominamy, że w każdym z naszych przyczep tiny house można zmienić rozmieszczenie wnętrz według własnych potrzeb!

Model Mobi 07 charakteryzuje się także kuchnią w kształcie litery L. Wewnątrz tego domku o niezwykle nowoczesnej bryle po raz pierwszy zastosowaliśmy także nasz mobilny stół, do montażu w dwóch miejscach.

 

Domek kempingowy na kółkach z kaczymi schodami

Największą zmianą, która niesie za sobą ogromną ilość korzyści, jest zastosowanie kaczych schodów. To rozwiązanie pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce i znacznie powiększa przestrzeń do przechowywania. Kacze schody są bardziej kompaktowe od ich standardowych odpowiedników, a jednocześnie o wiele wygodniejsze niż drabina! Od momentu premiery naszego nowego domku kempingowego na kółkach Mobi 07, kacze schody będziemy oferować opcjonalnie także w pozostałych modelach naszych przyczep tiny house. 

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej