Projekt Mobi INVEST 1

MOBI INVEST 1 to jeden z dwóch domów na kołach z serii INVESTOR LINE - domów niskobudżetowych dedykowanych głównie przedsiębiorcom. Przyczepa marki MH trailers długości 6 metrów i posiada pełnopojazdową homologację zarejestrowaną jako przyczepa kempingowa. Projekt ten zakłada brak piętra i tym samym brak schodów czy drabiny. Są tu trzy funkcjonalne strefy: część do spania i relaksu, kuchnia oraz łazienka. W wykończeniu przeważa minimalizm i prostota. Elewacja zewnętrzna wykonana została ze świerku skandynawskiego, a w środku zastosowano gładkie ściany ze sklejki. Domek jest całoroczny, dlatego można mieszkać w nim lub wynajmować go nie tylko latem. Domki z serii INVESTOR LINE to jakość w dobrej cenie!

 

MOBI INVEST 1 to tiny house z serii INVESTOR LINE, której celem jest stworzenie domów na kołach w atrakcyjnych cenach. Ten projekt został zbudowany na przyczepie marki MH trailers o długości 6 metrów.

Niezwykle istotny jest fakt, że ten mobi posiada pełnopojazdową homologację zarejestrowaną jako przyczepa kempingowa. Żadna inna firma w Polsce nie ma takiego rozwiązania w ofercie! Co to oznacza?

Zarejestrowanie tiny house jako przyczepa kempingowa daje możliwość posiadania ubezpieczenia AC/OC również na domek, a nie tylko na samą przyczepę!

Ubezpieczenie działa w trakcie podróży jak i użytkowania.

MOBI INVEST 1 jest domkiem parterowym, w którym wydzielono trzy strefy. W części do spania i relaksu znajduje się duże łóżko z widokiem.

Kuchnia to czarne meble, kompozytowy blat i sprzęty takie jak: płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka - zastosowanie 3w1, mikrofalówka wolnostojąca, okap kuchenny oraz lodówka.

W łazience przykuwają wzrok ściany, które dodają wnętrzu charakteru, a wszystko za sprawą oryginalnych paneli. Jest tu kabina z odpływem liniowym i zasłonką, toaleta zwykła wolnostojąca, umywalka, suszarka oraz szafki.

Powierzchnia tego modelu została wykorzystana maksymalnie. Jest tu sporo miejsc do przechowywania, w tym pod sufitem nad łazienką i pod łóżkiem.

Znajduje się tu też składany stół, a w nim schowane tradycyjne łóżko turystyczne. Dodatkowymi sprzętami są telewizor i klimatyzator.

Domek jest całoroczny - ogrzewany za pomocą mat grzejnych i grzejników elektrycznych. W wykończeniu przeważa minimalizm i prostota.

Elewacja zewnętrzna wykonana została ze świerku skandynawskiego, a w środku zastosowano gładkie ściany ze sklejki. Ciekawym rozwiązaniem jest wejście do domu - w drzwiach zamontowano zamek na kod.

Seria INVESTOR LINE została stworzona z myślą o przedsiębiorcach. Użyte materiały, zastosowane rozwiązania są idealne dla domków na wynajem.

Model MOBI INVEST 1 to jakość w dobrej cenie!

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi MODUL LINE

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej