Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz film
MOBI INVEST 2 to domek na kołach z serii INVESTOR LINE - linii domków niskobudżetowych dedykowanych głównie przedsiębiorcom. Podwozie marki MH trailers ma długość 6 metrów i posiada pełnopojazdową homologację zarejestrowaną jako przyczepa kempingowa. Po jednej stronie domku jest kuchnia, a po drugiej łazienka i antresola. Jest też przestrzeń, gdzie można urządzić mały salon. Interesująca jest bryła domku. Kąt nachylenia dachu sprawia, że jest tu więcej przestrzeni na piętrze. W wykończeniu przeważa minimalizm i prostota. Elewacja zewnętrzna wykonana została ze świerku skandynawskiego, a w środku zastosowano gładkie ściany ze sklejki. Domek jest całoroczny. Model MOBI INVEST 2 to jakość w dobrej cenie!

Video

 

MOBI INVEST 2 to jeden z dwóch domków na kołach z serii INVESTOR LINE, której celem są dobrej jakości domy w atrakcyjnych cenach. Ten projekt został zbudowany na przyczepie marki MH trailers o długości 6 metrów.

Mobi ten posiada pełnopojazdową homologację zarejestrowaną jako przyczepa kempingowa.

Żadna inna firma w Polsce nie ma takiego rozwiązania w ofercie! Co to oznacza? Zarejestrowanie tiny house jako przyczepa kempingowa daje możliwość posiadania ubezpieczenia AC/OC również na domek, a nie tylko na samą przyczepę!

Ubezpieczenie działa w trakcie podróży jak i użytkowania.

Model MOBI INVEST 2 ma nowoczesną i interesującą bryłę. Kąt nachylenia dachu zapewnia więcej przestrzeni na antresoli.

Poza piętrem wydzielono tu także kuchnię, łazienkę oraz miejsce, gdzie można urządzić mały salon z telewizorem.

Kuchnia to białe meble, kompozytowy blat i sprzęty takie jak: płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka - zastosowanie 3w1, mikrofalówka wolnostojąca, okap kuchenny oraz lodówka.

W łazience jest kabina z odpływem liniowym i zasłonką, toaleta zwykła wolnostojąca, umywalka, suszarka oraz szafki. Domek jest całoroczny - ogrzewany za pomocą mat grzejnych i grzejników elektrycznych.

Wykończono go w sposób minimalistyczny. Elewacja zewnętrzna wykonana została ze świerku skandynawskiego, a w środku zastosowano gładkie ściany ze sklejki.

Ciekawym rozwiązaniem jest wejście do domu - w drzwiach zamontowano zamek na kod. Seria INVESTOR LINE została stworzona z myślą o przedsiębiorcach. Użyte materiały, zastosowane rozwiązania są idealne dla domków na wynajem.

Model MOBI INVEST 2 to jakość, funkcjonalność w dobrej cenie!

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi MODUL LINE

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej