Projekt Mobi MODUL LINE

Zobacz film
MODUL LINE to linia domków modułowych zbudowana w zależności od potrzeb na ramie drewnianej lub ramie/przyczepie LIFT&GO marki MH trailers. Główne cechy tej serii to: nowoczesny design, prostota i funkcjonalność oraz modularność. Dom MODUL LINE charakteryzuje się prostym, a zarazem nowoczesnym designem. Wnętrze jest zaprojektowane w duchu minimalizmu. Projekt ten pozwala na pełną personalizację - każdy element wnętrza można zaprojektować według swojego uznania. W wersji podstawowej wydzielono cztery strefy: część salonowo-jadalnianą, kuchnię, łazienkę i antresolę. MODUL LINE to całoroczne domy, których przestrzeń dostosowuje się do Twoich potrzeb!

Video

MODUL LINE to linia domków modułowych zbudowana w zależności od potrzeb na ramie drewnianej lub ramie/przyczepie LIFT&GO marki MH trailers.

Główne cechy tej serii to: nowoczesny design, prostota i funkcjonalność oraz najważniejszy aspekt, czyli modularność.

Dom MODUL LINE charakteryzuje się prostym, a zarazem nowoczesnym designem, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom minimalistycznych rozwiązań.

Duże, panoramiczne okno zapewnia niesamowite widoki i pozwala cieszyć się naturalnym światłem przez cały dzień.

MOBI MODUL LINE wyposażony jest w zadaszony mini taras, który jest idealnym miejscem do relaksu, ale też zapewnia komfort niezależnie od pogody. Elewacja to świerk skandynawski.

Wnętrze domku jest zaprojektowane w duchu minimalizmu. Projekt ten pozwala na pełną personalizację - każdy element wnętrza można zaprojektować według swojego uznania i własnych potrzeb.

W wersji podstawowej wydzielono cztery strefy: część salonowo-jadalnianą, kuchnię, łazienkę i antresolę. Jest to wersja całoroczna. Użyto tu mat grzejnych, klimatyzatora i przygotowano miejsce pod kominek.

Warto zaznaczyć, że piętro może służyć jako dodatkowe miejsce do spania lub przestrzeń do przechowywania rzeczy, które nie są używane na co dzień.

Najważniejszą cechą domku z serii MODUL LINE jest jego modularność - można łatwo łączyć domki ze sobą tworząc większą przestrzeń mieszkalną.

Rozbudowa jest prosta dzięki przygotowanym otworom w konstrukcji ściennej. MODUL LINE to domy, których przestrzeń dostosowuje się do Twoich potrzeb.

W MOBI HOUSE Twój dom rośnie razem z Tobą!

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej