Projekt Mobi OneStory

Zobacz film
Brak schodów i drabiny sprawia, że poruszanie się po jednopoziomowym małym domku na kółkach MOBI ONESTORY to czysta przyjemność! Przyczepa tiny house bez antresoli to doskonały wybór dla osób, które nie chcą lub nie mogą używać stopni. Sprawdzi się w przypadku rodzin z małymi dziećmi, osób starszych, o mniejszej mobilności, a także posiadających czworonogi.

Video

 

 

 

Jednopoziomowy MOBI ONESTORY powstał w oparciu o powtarzające się zapytania naszych klientów. Dokładając wszelkich starań, stworzyliśmy nasz pierwszy mały domek na kółkach, który nie posiada antresoli. Jeden poziom przyczepy tiny house oznacza zupełnie inny rozkład pomieszczeń, które są praktycznie rozplanowane z korzyścią dla użytkownika. Rezygnując z antresoli, wyznaczyliśmy także nową, minimalną długość dla tego projektu, która wynosi 7,2 metra. Jednopoziomowy MOBI ONESTORY jest także niższy od standardowych domków naszej produkcji. Dzięki tym zmianom uzyskaliśmy przyczepę, w której bardzo łatwo i wygodnie można się przemieszczać. Każdy projekt możemy oczywiście dostosować do wymagań i życzeń klienta, aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z naszych domków.

W małym domku na kółkach MOBI ONESTORY zastosowaliśmy praktyczną, dwuosobową sypialnię oraz zainstalowaliśmy rozkładaną sofę. Sprawia to, że uzyskujemy dużą ilość miejsc do spania bez potrzeby stosowania antresoli.

 

Mały domek na kółkach bez antresoli

Nasi odbiorcy od samego początku zachwycili się tą koncepcją. Brak schodów oraz drabiny w przyczepie tiny house oznacza, że można tu poruszać się niezwykle swobodnie. Ten jednopoziomowy mały domek na kółkach sprawdzi się w przypadku rodzin z małymi dziećmi, bowiem możemy zrezygnować tu z bramek oraz innych zabezpieczeń przed wspinaczką najmłodszego członka rodziny na antresolę. MOBI ONESTORY zyskuje także doskonałe opinie wśród osób o mniejszej mobilności oraz osób starszych, które wolą zrezygnować z konieczności używania stopni schodowych. Jednopoziomowy domek to także wybawienie dla właścicieli zwierząt domowych, którzy nie chcą by ich pupil biegał z góry na dół i do góry oraz budził wszystkich w trakcie relaksującej drzemki.

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej