Projekt Mobi Traveler

Zobacz film
Wyobraź sobie niezwykle mobilny dom na kółkach. Przyczepa tiny house Traveler ma zaledwie 5 metrów długości i idealnie nadaje się do częstego przemieszczania. Nasze przyczepy posiadają pełnopojazdową homologację jako zarejestrowana przyczepa kempingowa, a podróżowanie z nimi jest szybkie, proste i wygodne!

Video

 

 Produkując model Traveler, postawiliśmy na funkcjonalność i mobilność tego domu na kółkach. Przyczepa tiny house opracowana została z ogromną dokładnością.

Na zaledwie 5-metrowej długości znajdziemy wszystko to, co potrzebne do niezapomnianego wyjazdu rodzinnego. Jednocześnie z ulgą odetchnąć mogą osoby, które nie mają ogromnego doświadczenia w holowaniu i wolą wybrać mniejszy i bardziej mobilny model. Dom na kółkach - przyczepa tiny house Traveler stworzona została jako alternatywa dla dużych przyczep kempingowych.

Doskonale sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy w trakcie wyjazdu chcemy przemieszczać się kilka razy. Jest to również idealne rozwiązanie do zastosowania jako dom całoroczny, kiedy również będziemy musieli (lub chcieli) kilkukrotnie zmienić miejsce postoju.

Jako jedyna firma w Europie oferujemy przyczepy tiny house z pełnopojazdową homologacją jako zarejestrowana przyczepa kempingowa. Oznacza to, że zarówno przyczepę Traveler, jak też pozostałe modele z naszej oferty, można postawić wszędzie tam, gdzie standardowe domy na kołach nie mogą zostać zaparkowane na stałe.

 

Dom na kółkach - przyczepa o niewielkiej długości z pełnym wyposażeniem

Pomimo znacznie mniejszej długości, ten model przyczepy tiny house jest równie funkcjonalny jak pozostałe modele. Specjalnie opracowane wnętrze jest małe, ale bardzo funkcjonalne. Rozkładana kanapa pozwoli na komfortowy wypoczynek dla 2 dorosłych osób. W standardzie model Traveler wyposażany jest w pełną łazienkę z prysznicem, toaletę kompostującą oraz zbiorniki na czystą i szarą wodę. Oczywiście w przyczepie znajduje się także wygodna w stosowaniu kuchnia z kuchenką, lodówką i podgrzewaczem wody. Tiny house Traveler posiada ogrzewanie gazowe.

 

 

 

Pozostałe modele

Projekt Mobi INVEST 1

Zobacz więcej

Projekt Mobi INVEST 2

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS B

Zobacz więcej

Projekt Mobi MINI OFFICE

Zobacz więcej

Projekt Mobi KOLOS A

Zobacz więcej