Realizacje

MOBI 02 CALENDULA
MOBI 02 CALENDULA
MOBI 02 CALENDULA
MOBI 02 CALENDULA

Mobi 02 CALENDULA

MOBI 02 CALENDULA to standardowy model MOBI 02, czyli jedna antresola ze schodami i schowkami, rozkładana sofa, kuchnia z szafkami i podstawowymi sprzętami oraz łazienka z prysznicem i toaletą. Wnętrze mobi jest jasne - dominuje biel, szarości i drewno. Na zewnątrz także panuje spokój - elewacja jest w kolorze naturalnego drewna. Uwielbiamy nasz klasyk!
Zobacz więcej

MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS
MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS
MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS
MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS

Mobi INDIVIDUAL CLEMATIS

MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS to wyjątkowy tiny house! Jest to całkowicie indywidualny projekt - mobilna przebieralnia. Wyglądem przypomina Mobi 06, czyli model o kubikowym kształcie, wykorzystujący maksymalnie powierzchnię. W jednej części znajdują się szafki na klucz oraz ławka, w drugiej niewielkie biuro z biurkiem i szafą na dokumenty oraz aneks kuchenny i łazienka z toaletą. Mobi ten jest wersją off-grid i jednocześnie inteligentnym domkiem posiadającym smart system. We wnętrzu dominuje drewno i szarości, a elewacja ma kolor naturalny. Ten tiny house to coś nowego w naszej bazie domów na kółkach!
Zobacz więcej

MOBI 06 SAGE
MOBI 06 SAGE
MOBI 06 SAGE
MOBI 06 SAGE

Mobi 06 SAGE

MOBI 06 SAGE to bardzo ciekawa realizacja - kolory, różne faktury i tkaniny, wzory oraz piękne dodatki! Jest to indywidualny projekt inspirowany modelem Mobi 06. Na zewnątrz jest stonowany, elewacja jest naturalna, a dach ma antracytowy kolor. W środku natomiast ten tiny house żyje! Meble są w kolorze białym i brzoskwiniowym, w kuchni jest witryna do sufitu, a w salonie stoi szara kanapa. Jest tu sporo dodatków boho, dużo pasteli, złota, drewna, kwiatów... Czymś całkowicie wyjątkowym jest wyjście dla kota - zamontowano specjalne drzwiczki dla futrzaka oraz przygotowano dla niego miejsce do spania. MOBI 06 SAGE to piękny domek urządzony w kolorowym stylu boho. Jest wspaniały!
Zobacz więcej

Loading...