Realizacje

MOBI 03 CORNFLOWER
MOBI 03 CORNFLOWER
MOBI 03 CORNFLOWER
MOBI 03 CORNFLOWER

Mobi 03 CORNFLOWER

MOBI 03 CORNFLOWER to zmodyfikowany projekt MOBI 03 na przyczepie LIFT&GO o długości 6,6 metra. Zmiany jakich dokonano to antresola z tradycyjnymi schodami oraz pokój z rozkładaną sofą zamiast łóżka. Miejsc sypialnianych jest tyle samo, ale przestrzeń została zaaranżowana wg pomysłu klienta. Pokój po otwarciu dwuskrzydłowych drzwi przesuwnych staje się przedłużeniem części salonowo-jadalnianej co dodaje optycznie powierzchni. Na parterze jest też standardowo kuchnia oraz łazienka. Wnętrze jest kolorowe - dominuje drewno oraz biel, ale część ścian, drzwi oraz dodatki są w kolorze niebieskim i żółtym. Elewacja kolorem nawiązuje do wnętrza domku. Przestrzeń w tym tiny house została maksymalnie zagospodarowana dzięki wprowadzonym przez klienta modyfikacjom!
Zobacz więcej

MOBI INDIVIDUAL OLIVE
MOBI INDIVIDUAL OLIVE
MOBI INDIVIDUAL OLIVE
MOBI INDIVIDUAL OLIVE

Mobi INDIVIDUAL OLIVE OFF-GRID

MOBI INDIVIDUAL OLIVE to wyjątkowy projekt - nie ze względu na wygląd i pomysł, ale z powodu historii powstania. Dwa lata temu jeden z naszych klientów kupił od naszej firmy przyczepę w niestandardowym wymiarze 4,9 metra. Planował sam zbudować tiny house według swojej wizji i zamieszkać w nim. Niestety zmarł nagle i zdążył się tylko przygotować do tej budowy - zakupił materiały i stworzył makietę swojego domku. Postanowiliśmy odkupić przyczepę oraz materiały i zrealizować marzenie naszego klienta. Efektem jest wspaniały, indywidualny tiny house! Mamy nadzieję, że ta historia zainspiruje innych do spełniania marzeń!
Zobacz więcej

MOBI INDIVIDUAL MELON
MOBI INDIVIDUAL MELON
MOBI INDIVIDUAL MELON
MOBI INDIVIDUAL MELON

Mobi INDIVIDUAL MELON

MOBI INDIVIDUAL MELON to indywidualny projekt na przyczepie o długości 7,8 metra. Jest tu salon na półpiętrze, antresola, zamykana sypialnia na dole, kuchnia oraz łazienka. W środku dominuje biel, czerń i drewno oraz akcenty w kolorze butelkowej zieleni. Elewacja jest bardzo ciekawa - drewniane deski zostały ułożone pionowo i połączone z blachą trapezową. W tej realizacji jest sporo elementów dekoracyjnych - balustrada drewniana i ażurowa, barierka ze sznurka, jedne drzwi w kolorze butelkowej zieleni, drugie drzwi w całości lustrzane oraz nietypowe okrągłe okna. Ten tiny house to nowoczesność i funkcjonalność. Uwielbiamy realizować wizje klientów!
Zobacz więcej

Loading...