Realizacje

MOBI INVEST 1 CUMIN
MOBI INVEST 1 CUMIN
MOBI INVEST 1 CUMIN
MOBI INVEST 1 CUMIN

Mobi INVEST 1 CUMIN

MOBI INVEST 2 to domek na kołach z serii INVESTOR LINE - linii domków niskobudżetowych dedykowanych głównie przedsiębiorcom. Podwozie marki MH trailers ma długość 6 metrów i posiada pełnopojazdową homologację zarejestrowaną jako przyczepa kempingowa. Po jednej stronie domku jest kuchnia, a po drugiej łazienka i antresola. Jest też przestrzeń, gdzie można urządzić mały salon. Interesująca jest bryła domku. Kąt nachylenia dachu sprawia, że jest tu więcej przestrzeni na piętrze. W wykończeniu przeważa minimalizm i prostota. Elewacja zewnętrzna wykonana została ze świerku skandynawskiego, a w środku zastosowano gładkie ściany ze sklejki. Domek jest całoroczny. Model MOBI INVEST 2 to jakość w dobrej cenie!
Zobacz więcej

MOBI 04 REDCEDAR
MOBI 04 REDCEDAR
MOBI 04 REDCEDAR
MOBI 04 REDCEDAR

Mobi 04 REDCEDAR

MOBI 04 REDCEDAR to klasyczny model MOBI 04 na przyczepie o długości 5,4 metra. Projekt ten charakteryzuje się jednospadowym dachem i ogromnym przeszkleniem w ścianie bocznej. Jest tu część salonowa, kuchnia, łazienka oraz antresola z drabinką. Wnętrze jest bardzo jasne - jest tu sporo bieli i drewniane akcenty. Domek wyróżnia się dzięki cedrowej elewacji. Ten tiny house to wolność i niezależność!
Zobacz więcej

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to niesamowita realizacja wykonana na zamówienie klienta. W projekcie uwzględniono taras na dachu i składane schody! Taras oczywiście pełni funkcję wypoczynkową. Projekt ten wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra. Elewacja to połączenie drewna i blachy. Wnętrze domku jest jasne, dominuje biel i drewno, przełamane kolorem szarym, czarnym i butelkowej zieleni. Ten mobi ma dużo przeszkleń, dzięki którym w pomieszczeniach jest dużo światła. Użyto tu mebli produkcji MOBI HOUSE. Na niewielkiej przestrzeni zaprojektowano dwie antresole ze schodami, część salonową, kuchnię i łazienkę. MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to wyjątkowy tiny house - oryginalny i dopieszczony w każdym szczególe.
Zobacz więcej

Loading...