Realizacje

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to niesamowita realizacja wykonana na zamówienie klienta. W projekcie uwzględniono taras na dachu i składane schody! Taras oczywiście pełni funkcję wypoczynkową. Projekt ten wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra. Elewacja to połączenie drewna i blachy. Wnętrze domku jest jasne, dominuje biel i drewno, przełamane kolorem szarym, czarnym i butelkowej zieleni. Ten mobi ma dużo przeszkleń, dzięki którym w pomieszczeniach jest dużo światła. Użyto tu mebli produkcji MOBI HOUSE. Na niewielkiej przestrzeni zaprojektowano dwie antresole ze schodami, część salonową, kuchnię i łazienkę. MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to wyjątkowy tiny house - oryginalny i dopieszczony w każdym szczególe.
Zobacz więcej

MOBI 06 ALMOND
MOBI 06 ALMOND
MOBI 06 ALMOND
MOBI 06 ALMOND

Mobi 06 ALMOND

MOBI 06 ALMOND to projekt inspirowany modelem Mobi 06, którego kształt ma kubikową formę. Przyczepa marki MH trailers ma długość 8,4 metra i 3 osie. Znajdują się tu dwie antresole, przestronny salon, kuchnia po jednej stronie, a łazienka po drugiej. Wnętrze jest jasne, ale przełamane mocnymi kolorami. Barwa elewacji jest dość odważna, bo czarna. Ten tiny house to połączenie funkcjonalności z przytulnością
Zobacz więcej

MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON

Mobi INDIVIDUAL LEMON

MOBI INDIVIDUAL LEMON to realizacja wykonana na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra z 3 osiami. W tym projekcie widać inspirację modelem MOBI 06. Domek ma kubikową formę. Do wykonania elewacji wykorzystano świerk skandydawski, a deski ułożono pionowo. Dach oraz okna są w czarnym kolorze. Mobi urządzono w stylu skandynawskim z jasnymi kolorami i drewnianymi elementami. W domku są dwie antresole, na które dostać się można drewnianymi schodami z poręczą z podświetleniem LED. Kuchnia i łazienka zostały wyposażone w podstawowe sprzęty. Zastosowano tu klimatyzator, przygotowano podłączenie do kominka i telewizora, użyto naszej produkcji stolik kawowy, a nawet zaprojektowano biurko, które posłuży do pracy. MOBI INDIVIDUAL LEMON z pewnością zachwyci klientów ceniących prostotę, minimalizm i skandynawski styl!
Zobacz więcej

Loading...