Realizacje

MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON

Mobi INDIVIDUAL LEMON

MOBI INDIVIDUAL LEMON to realizacja wykonana na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra z 3 osiami. W tym projekcie widać inspirację modelem MOBI 06. Domek ma kubikową formę. Do wykonania elewacji wykorzystano świerk skandydawski, a deski ułożono pionowo. Dach oraz okna są w czarnym kolorze. Mobi urządzono w stylu skandynawskim z jasnymi kolorami i drewnianymi elementami. W domku są dwie antresole, na które dostać się można drewnianymi schodami z poręczą z podświetleniem LED. Kuchnia i łazienka zostały wyposażone w podstawowe sprzęty. Zastosowano tu klimatyzator, przygotowano podłączenie do kominka i telewizora, użyto naszej produkcji stolik kawowy, a nawet zaprojektowano biurko, które posłuży do pracy. MOBI INDIVIDUAL LEMON z pewnością zachwyci klientów ceniących prostotę, minimalizm i skandynawski styl!
Zobacz więcej

MOBI INDIVIDUAL TEAK
MOBI INDIVIDUAL TEAK
MOBI INDIVIDUAL TEAK
MOBI INDIVIDUAL TEAK

Mobi INDIVIDUAL TEAK

MOBI INDIVIDUAL TEAK to indywidualna wersja, która wyróżnia się tym, że ma balkon! Przyczepa marki MH trailers ma długość 7,8 metra i 3 osie. Formą projekt ten przypomina model Mobi 06 - kształt sześcianu pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Elewacja to połączenie pionowo ułożonych desek w kolorze naturalnym oraz blachy w barwie butelkowej zieleni. Ten mikrodom pomieści komfortowo sześć osób - na dole jest zamykana sypialnia, na antresoli jest kolejne miejsce do spania, a kanapa w części salonowej jest rozkładana. Jest tu oczywiście też kuchnia i łazienka. Czymś absolutnie wyjątkowym jest balkon umiejscowiony nad pokojem i oddzielony od domku dużym oknem. Kolory dominujące we wnętrzu to zieleń, żółć oraz biel przełamane drewnianymi akcentami. Ten indywidualny tiny house to dowód na to, że wyobraźnia nie ma granic! Jest piękny!
Zobacz więcej

MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE
MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE
MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE
MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

MOBI 09 TANGERINE to model MOBI 09, który jest drugim z trzech modeli z naszej nowej serii Unique Forever Line – unikatowej linii tiny house premium. Wykonano go na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra. Projekt ten ma zmieniony układ części mieszkalnych - posiada kuchnię po jednej stronie, część salonową po środku, łazienkę po drugiej stronie oraz antresole z dwoma zamykanymi pokojami. Kuchnia jest jasna - jest tu sporo szafek i szuflad oraz podstawowe sprzęty AGD. Nowym i ciekawym miejscem jest półwysep ze stołkami barowymi. Dalej jest rozkładana kanapa oraz łazienka w jasnych barwach z prysznicem, zwykłą toaletą, szafką umywalkową i dużą szafą ze sprzętami. W tej realizacji antresola wygląda nieco inaczej niż w poprzednich naszych domkach. Na piętro wchodzi się po schodach, które mieszczą się koło kanapy i są tam dwa zamykane pokoje połączone ze sobą balkonem. Wnętrze mobi jest jasne - dominuje biel i drewno z czarnymi i szarymi elementami. Jest to tiny house całoroczny. Dopracowano go w najdrobniejszych szczegółach. MOBI 09 TANGERINE to mobilna kawalerka, która posiada miejsca i urządzenia potrzebne do codziennego życia. Jest to kolejny projekt reklamujący serię Unique Forever Line!
Zobacz więcej

Loading...