Mobi INDIVIDUAL NASTURTIUM

Zobacz film
MOBI INDIVIDUAL NASTURTIUM to urzeczywistnienie wizji klienta. Podwozie ma długość 7,8 metra. Przestrzeń została maksymalnie wykorzystana - są tu dwie antresole, na które prowadzą schody ze schowkami oraz duże łóżko pod jedną z nich, kuchnia i łazienka. Na uwagę zasługuje piętro, na którym znajduje się salon. W mobi dominuje biel i drewno, ale przełamane kolorem czerwonym. Ta sama czerwień występuje też na zewnątrz. Ten indywidualny projekt był wyzwaniem, ale też inspiracją!

Video

MOBI INDIVIDUAL NASTURTIUM to indywidualny projekt na przyczepie o długości 7,8 metra.

Są tu dwie antresole. Na jednej z nich mieści się sypialnia z materacem. Druga natomiast została umiejscowiona na tyle nisko, że znajduje się tam salon z rozkładaną sofą i dużym telewizorem.

Z kolei na dole jest kolejne miejsce do spania - duże łóżko ze schowkiem. Na oba piętra prowadzą schody z szafkami oraz poręcze z oświetleniem LED.

Ażurowe, drewniane balustrady nie pełnią tylko funkcji ochronnej, ale także dekoracyjną.

Kuchnia znajduje się w centralnym miejscu. Wyposażona została w sprzęty takie jak płyta indukcyjna, piekarnik z kuchenką mikrofalową, okap kuchenny, zmywarka i lodówka elektryczna.

Kolejnym elementem dekoracyjnym są drzwi do łazienki - szare i w połowie lustrzane.

W łazience położono wykładzinę PCV w czarno-białe wzory, która przykuwa uwagę. Znajduje się w niej kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie oraz umywalka z naszą firmową szafką.

Dodatkowymi sprzętami są klimatyzator, rekuperator i kominek. Wnętrze mobi jest słoneczne - to zasługa dużej ilości okien oraz jasnych kolorów.

Dominuje tu drewno, biel i szarość, ale przełamane czerwonymi obiciami kanapy oraz łóżka. W takim samym kolorze jest elewacja domku.

MOBI INDIVIDUAL NASTURTIUM to tiny house, którego powierzchnia została maksymalnie zagospodarowana. Jest tu sporo miejsc sypialnianych oraz schowków i szaf do przechowywania.

Poza funkcjonalnością jest tu też przytulnie i spokojnie. Po prostu jest pieknie!

Pozostałe realizacje

Mobi 02 CURRANT

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAMBOO

Zobacz więcej

Mobi 06 VIOLET

Zobacz więcej

Mobi 02 LILY

Zobacz więcej

Mobi 06 ASTER

Zobacz więcej