Mobi INDIVIDUAL NASTURTIUM

Zobacz film
MOBI INDIVIDUAL NASTURTIUM to urzeczywistnienie wizji klienta. Podwozie ma długość 7,8 metra. Przestrzeń została maksymalnie wykorzystana - są tu dwie antresole, na które prowadzą schody ze schowkami oraz duże łóżko pod jedną z nich, kuchnia i łazienka. Na uwagę zasługuje piętro, na którym znajduje się salon. W mobi dominuje biel i drewno, ale przełamane kolorem czerwonym. Ta sama czerwień występuje też na zewnątrz. Ten indywidualny projekt był wyzwaniem, ale też inspiracją!

Video

MOBI INDIVIDUAL NASTURTIUM to indywidualny projekt na przyczepie o długości 7,8 metra.

Są tu dwie antresole. Na jednej z nich mieści się sypialnia z materacem. Druga natomiast została umiejscowiona na tyle nisko, że znajduje się tam salon z rozkładaną sofą i dużym telewizorem.

Z kolei na dole jest kolejne miejsce do spania - duże łóżko ze schowkiem. Na oba piętra prowadzą schody z szafkami oraz poręcze z oświetleniem LED.

Ażurowe, drewniane balustrady nie pełnią tylko funkcji ochronnej, ale także dekoracyjną.

Kuchnia znajduje się w centralnym miejscu. Wyposażona została w sprzęty takie jak płyta indukcyjna, piekarnik z kuchenką mikrofalową, okap kuchenny, zmywarka i lodówka elektryczna.

Kolejnym elementem dekoracyjnym są drzwi do łazienki - szare i w połowie lustrzane.

W łazience położono wykładzinę PCV w czarno-białe wzory, która przykuwa uwagę. Znajduje się w niej kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie oraz umywalka z naszą firmową szafką.

Dodatkowymi sprzętami są klimatyzator, rekuperator i kominek. Wnętrze mobi jest słoneczne - to zasługa dużej ilości okien oraz jasnych kolorów.

Dominuje tu drewno, biel i szarość, ale przełamane czerwonymi obiciami kanapy oraz łóżka. W takim samym kolorze jest elewacja domku.

MOBI INDIVIDUAL NASTURTIUM to tiny house, którego powierzchnia została maksymalnie zagospodarowana. Jest tu sporo miejsc sypialnianych oraz schowków i szaf do przechowywania.

Poza funkcjonalnością jest tu też przytulnie i spokojnie. Po prostu jest pieknie!

Pozostałe realizacje

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL CLOVER

Zobacz więcej

Mobi 02 VERBENA

Zobacz więcej

Mobi 02 MANGO

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL PEACH

Zobacz więcej