Mobi 02 BELLFLOWER

Zobacz film
Przedstawiamy kolejną realizację modelu MOBI 02 - MOBI 02 BELLFLOWER. Przyczepa ma długość 6,6 metra i zmieszczono na niej dwie antresole, łóżko, kuchnię oraz łazienkę. W salonie jest bardzo jasno, a to za sprawą dodatkowych okien. Poza sypialnią miejscem do odpoczynku jest antresola z siatką oraz duże łóżko w salonie, z którego można obserwować krajobraz za oknem i delektować się ciepłem ognia z kominka. W domku dominuje drewno, które wprowadza do wnętrza przytulność. Ten mobi to zdecydowanie projekt dla osób, które lubią relaks!

Video

MOBI 02 BELLFLOWER to nieco zmodyfikowana wersja MOBI 02 - dodatkowa antresola oraz więcej okien. Podwozie ma długość 6,6 metra, ale znajdują się tu dwie antresole - ze schodami i drabinką.

Jedno z pięter posiada materac oraz lampki do czytania, a drugie to siatka służąca do relaksu. Na dole znajduje się dwuosobowe łóżko, do którego można zamontować mobilny stolik MOBI LAGUN TABLE.

W kuchni jest spora ilość szafek i szuflad oraz podstawowe sprzęty - płyta indukcyjna, okap, kuchenka mikrofalowa, lodówka elektryczna oraz zmywarka.

Łazienka wyposażona została w kabinę prysznicową, umywalkę z szafką, zwykłą toaletę w zabudowie oraz suszarkę do włosów.

Ogrzewanie, jakiego użyto w tym domku to elektryczne grzejniki, ogrzewanie podłogowe, kominek oraz klimatyzator z funkcją grzania.

Wnętrze jest jasne, ciepłe i przytulne - przeważa drewno i biel. Deski elewacji zostały ułożone pionowo i pomalowane na heban, a okna i dach są czarne.

W oknach i drzwiach zamontowano moskitiery i plisy, dzięki czemu latem można wypoczywać przy otwartym oknie nie obawiając się owadów.

Ciekawy jest sposób chowania kluczy - na zewnątrz zamontowano skrzynkę na kod. MOBI 02 BELLFLOWER to projekt idealny dla wielbicieli odpoczynku!

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej