Mobi 02 CALENDULA

MOBI 02 CALENDULA to standardowy model MOBI 02, czyli jedna antresola ze schodami i schowkami, rozkładana sofa, kuchnia z szafkami i podstawowymi sprzętami oraz łazienka z prysznicem i toaletą. Wnętrze mobi jest jasne - dominuje biel, szarości i drewno. Na zewnątrz także panuje spokój - elewacja jest w kolorze naturalnego drewna. Uwielbiamy nasz klasyk!

 

MOBI 02 CALENDULA to realizacja naszego klasyku na przyczepie o długości 6,0 metrów.

Drzwi do domku są jednoskrzydłowe. Po jednej stronie jest rozkładana, szara sofa, do której można przymocować mobilny stolik MOBI LAGUN TABLE.

Po drugiej stronie jest antresola, kuchnia i łazienka. Na piętro prowadzą schody z szafkami, barierka jest drewniana, przytulności dodaje szara wykładzina dywanowa.

Kuchnia jest biała z drewnianymi elementami. Na suficie przymocowano rozkładane krzesła. Mobilny stół można zainstalować koło sofy, ale też w kuchni.

Sprzęty to okap kuchenny, płyta indukcyjna i lodówka elektryczna.

Łazienka jest w białym kolorze i wyposażona została w prysznic z zasłonką, zwykłą toaletę w zabudowie, szafkę podumywalkową oraz metalową półkę.

Mobi ten jest domkiem całorocznym. Ogrzewany jest za pomocą elektrycznych grzejników oraz systemu ogrzewania podłogowego.

We wnętrzu panuje spokój - dużo w nim bieli i drewna.

Elewacja ma kolor naturalnego drewna. MOBI 02 CALENDULA to nasz popularny model Mobi 02 w swojej standardowej odsłonie. Nic dodać, nic ująć!

 

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 02 HYDRANGEA

Zobacz więcej

Mobi 02 SNOWDROP

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL CLEMATIS

Zobacz więcej

Mobi 06 SAGE

Zobacz więcej

Mobi 02 IVY

Zobacz więcej