Mobi 02 CROCUS

Zobacz film
Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę modelu MOBI 02. Model MOBI 02 CROCUS to realizacja, która zawiera standardowe rozwiązania, które są wzbogacone pomysłami klienta. Dom mobilny z antresolą, kanapą w kształcie litery L oraz atrakcyjną kolorystyką robi wrażenie. Sądzimy, że podzielicie nasze zdanie. Koniecznie sprawdźcie ten projekt.

Video

 

 

 

Odsłona modelu MOBI 02 w wersji CROCUS charakteryzuje się niezwykle atrakcyjną prostotą.

Standardowa bryła domu mobilnego, odpowiedni dobór materiałów oraz kolorystyki (porywa nas ten błękit!) sprawia, że nie można przejść obojętnie obok takiego modelu.

W tym modelu zostały zastosowane standardowe rozwiązania, jednak na szczególną uwagę zasługuje roleta wewnętrzna w białym kolorze, która oddziela część domku z kanapą w kształcie litery L od części kuchennej w MOBI 02 CROCUS.

Wnętrze domu mobilnego, dzięki gustownie dobranym dodatkom oraz ulubionej kolorystyce klienta nabrało świeżej, słonecznej odsłony – błękitna elewacja, turkusowe obicie kanapy, żółte drzwi łazienkowe to wszystko sprawia, że w tym domu czuć ciepły, letni nadmorski klimat.

Dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom w domu mobilnym czuć przestrzeń, jest dużo miejsca do przechowywania, jest to na pewno idealne miejsce do odpoczynku.

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej