Mobi 02 CURRANT

Przedstawiamy zmodyfikowany model Mobi 02 - MOBI 02 CURRANT. Ten projekt posiada dwie antresole. Na jedną z nich prowadzą schody z oryginalną balustradą, a na drugą drabina. Przyczepa ma długość 7,2 metra i 3 osie. W tym domku dominuje biel i drewno, dzięki czemu jest tu jasno. Elewacja to głównie kolor antracytowy. Nie sposób nie zauważyć tego mobi!

MOBI 02 CURRANT to lekko zmieniona wersja Mobi 02. Zamiast jednego piętra są dwa, a wejście do domku jest dwudrzwiowe.

Obie antresole posiadają drewniane balustrady, które pełnią też funkcję dekoracyjną. Dodatkowo na jedną z nich wchodzi się po schodach, na których zamontowano barierkę w tym samym stylu.

Na drugą antresolę wejść można po składanych schodach. Na dole znajduje się rozkładana kanapa, nasz firmowy stolik mobilny, który można zamontować w dwóch miejscach oraz kuchnia i łazienka.

Kuchnia to białe meble, drewniany blat oraz sprzęt AGD - płyta indukcyjna, okap oraz lodówka w zabudowie. W schodach ukryto małą pralkę z górnym wsadem. W łazience jest prysznic z zasłonką oraz zwykła toaleta w zabudowie.

Ogrzewanie jakie tu zastosowano to grzejniki elektryczne i mata grzejna z cyfrowym termostatem. Wnętrze domku jest jasne, naturalne, dominujące kolory to biel i szarość, jest tu sporo drewna.

Kolor elewacji natomiast jest wyrazisty - trzy ściany pomalowano farbą antracytową, a jedną zostawiono naturalną.

Ten tiny house to prostota, funkcjonalność i natura!

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej