Mobi 02 HEATHER

Zobacz film
MOBI 02 HEATHER to standardowy model MOBI 02. Jest tu jedna antresola ze schodami, kuchnia z wieloma szafkami oraz łazienka z kabiną prysznicową i toaletą kompostową. Ciekawy jest sposób przechowywania krzeseł - rozkładane krzesła przymocowano na suficie! W środku mobi kolorystyka jest stonowana - dominuje biel i drewno, ale przełamane mocnymi kolorami kanapy, poduszek i drzwi. Na zewnątrz z kolei panuje szwedzka czerwień. Ten projekt to klasyk, ale można w nim znaleźć akcenty, które odróżniają go od innych naszych tiny house'ów.

Video

 

 

 

MOBI 02 HEATHER to realizacja naszego klasyku na przyczepie o długości 6 metrów. Jest to wersja standardowa, czyli z jedną antresolą ze schodami, z rozkładaną sofą po jednej stronie oraz kuchnią i łazienką po drugiej.

Na piętrze jest sypialnia, a funkcję barierki pełni szafka z półkami. Schody zostały zabezpieczone dodatkowo barierkami, które pełnią też efekt dekoracyjny.

W kuchni są białe meble oraz okap, płyta indukcyjna i lodówka. Z uwagi na niewielką długość domku zastosowano nasz firmowy mobilny stół oraz nietypowy sposób przechowywania krzeseł - przymocowano je na suficie w kuchni.

Łazienka również jest jasna, a wyposażona została w kabinę prysznicową i toaletę kompostową.

Domek jest całoroczny, ogrzewany za pomocą elektrycznych grzejników oraz systemu ogrzewania podłogowego.

Wnętrze jest stonowane, jedynie mocnym akcentem są drzwi do łazienki w kolorze szwedzkiej czerwieni. W tym samym kolorze jest elewacja. Dzięki temu nikt nie przegapi tego mobi!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 03 CORNFLOWER

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL OLIVE OFF-GRID

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL MELON

Zobacz więcej

Mobi 06 PETUNIA

Zobacz więcej

Mobi 02 HYDRANGEA

Zobacz więcej