Mobi 02 HYDRANGEA

MOBI 02 HYDRANGEA to klasyczny model Mobi 02 na przyczepie o długości 6 metrów. Charakterystyczna dla tego projektu jest jedno piętro ze schodami, sofa po jednej stronie, a kuchnia oraz łazienka po drugiej. Wnętrze mobi jest jasne, surowe - dominuje biel i drewno, ale przełamane mocnym czerwonym kolorem drzwi do łazienki. Elewacja jest także w kolorze czerwonym, ale z dodatkiem granatu. Tego mobilnego domku nie da się nie zauważyć!

 

 

 

MOBI 02 HYDRANGEA to realizacja popularnego projektu Mobi 02. Przyczepa ma długość 6 metrów.

Jest to wersja standardowa - rozkładana szara sofa, jedna antresola ze schodami, kuchnia i łazienka. Zastosowano tu nasz firmowy mobilny stół MOBI LAGUN TABLE, który można zainstalować w dwóch miejscach - przy sofie oraz w kuchni.

Kuchnia to białe, klasyczne meble, rozkładane krzesła, które sprytnie przymocowano do sufitu oraz sprzęt AGD: okap kuchenny, płyta indukcyjna i lodówka elektryczna.

Zamontowano tu też telewizor. Łazienka jest jasna i wyposażona została w prysznic z zasłonką, zwykłą toaletę w zabudowie, szafkę podumywalkową oraz metalową półkę.

Domek ogrzewany jest za pomocą elektrycznych grzejników oraz systemu ogrzewania podłogowego.

We wnętrzu panuje spokój, jest tu dużo bieli i drewna. Akcentem wyróżniającym ten projekt jest kolor drzwi do łazienki i elewacji - żywy czerwony.

MOBI 02 HYDRANGEA to klasyk, który wyróżnia się nie tylko kolorem, który uwielbiamy, ale też prostotą!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 03 CORNFLOWER

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL OLIVE OFF-GRID

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL MELON

Zobacz więcej

Mobi 06 PETUNIA

Zobacz więcej

Mobi 02 SNOWDROP

Zobacz więcej