Mobi 02 HYDRANGEA

MOBI 02 HYDRANGEA to klasyczny model Mobi 02 na przyczepie o długości 6 metrów. Charakterystyczna dla tego projektu jest jedno piętro ze schodami, sofa po jednej stronie, a kuchnia oraz łazienka po drugiej. Wnętrze mobi jest jasne, surowe - dominuje biel i drewno, ale przełamane mocnym czerwonym kolorem drzwi do łazienki. Elewacja jest także w kolorze czerwonym, ale z dodatkiem granatu. Tego mobilnego domku nie da się nie zauważyć!

 

 

 

MOBI 02 HYDRANGEA to realizacja popularnego projektu Mobi 02. Przyczepa ma długość 6 metrów.

Jest to wersja standardowa - rozkładana szara sofa, jedna antresola ze schodami, kuchnia i łazienka. Zastosowano tu nasz firmowy mobilny stół MOBI LAGUN TABLE, który można zainstalować w dwóch miejscach - przy sofie oraz w kuchni.

Kuchnia to białe, klasyczne meble, rozkładane krzesła, które sprytnie przymocowano do sufitu oraz sprzęt AGD: okap kuchenny, płyta indukcyjna i lodówka elektryczna.

Zamontowano tu też telewizor. Łazienka jest jasna i wyposażona została w prysznic z zasłonką, zwykłą toaletę w zabudowie, szafkę podumywalkową oraz metalową półkę.

Domek ogrzewany jest za pomocą elektrycznych grzejników oraz systemu ogrzewania podłogowego.

We wnętrzu panuje spokój, jest tu dużo bieli i drewna. Akcentem wyróżniającym ten projekt jest kolor drzwi do łazienki i elewacji - żywy czerwony.

MOBI 02 HYDRANGEA to klasyk, który wyróżnia się nie tylko kolorem, który uwielbiamy, ale też prostotą!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej