Mobi 02 IVY

MOBI 02 IVY to połączenie lekko zmienionego modelu Mobi 02 z kaczymi schodami z modelu Mobi 07. Przyczepa ma tylko 6 metrów długości, a mimo to są tu dwie antresole, salon z kuchnią i łazienka. Dodatkowo jest to wersja off-grid. Panele fotowoltaiczne, kominek, zbiornik na czystą i brudną wodę czy toaleta kompostowa pozwalają na życie bez jakichkolwiek podłączeń do mediów zewnętrznych. W środku dominuje kolor biały i szary przełamany elementami drewnianymi, a elewacja jest szara. Ten projekt to dowód na to, że nasze modele mogą być tylko punktem wyjścia do stworzenia własnego tiny house'a!

 

MOBI 02 IVY to zmodyfikowany projekt Mobi 02 - są tu dwie antresole i kacze schody. Przyczepa ma długość 6 metrów.

Oba piętra mają drewniane, dekoracyjne barierki i szarą wykładzinę.

Na dodatkową antresolę prowadzi składana drabina, a na tą w standardzie - kacze schody, które są praktyczne, mają sporo szaf, zajmują mniej miejsca i są bardzo efektowne.

Przestrzeń na piętrach i w części salonowej została przygotowana do samodzielnego umeblowania.

Ta realizacja jest wersją off-grid co oznacza, że znajdują się tu urządzenia, które umożliwiają życie bez jakichkolwiek podłączeń do mediów zewnętrznych.

W kuchni są białe standardowe meble, drewniany blat oraz sprzęt AGD - piekarnik gazowy z płytą grzewczą, okap kuchenny i lodówka gazowa.

Łazienka jest także jasna, jest tu umywalka z szafką podumywalkową, prysznic z zasłonką oraz toaleta kompostowa.

Urządzenia czy systemy off-grid, które znalazły się w tym projekcie to poza wymienionymi wyżej: kominek, ogrzewanie gazowe, panele fotowoltaiczne, gazowy podgrzewacz wody oraz zbiornik na czystą i szarą wodę.

We wnętrzu dominuje kolor biały, szary i drewno. Dach jest antracytowy, a elewacja szara.

MOBI 02 IVY to klasyk, ale zmodyfikowany pod klienta!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 03 CORNFLOWER

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL OLIVE OFF-GRID

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL MELON

Zobacz więcej

Mobi 06 PETUNIA

Zobacz więcej

Mobi 02 HYDRANGEA

Zobacz więcej