Mobi 02 IVY

MOBI 02 IVY to połączenie lekko zmienionego modelu Mobi 02 z kaczymi schodami z modelu Mobi 07. Przyczepa ma tylko 6 metrów długości, a mimo to są tu dwie antresole, salon z kuchnią i łazienka. Dodatkowo jest to wersja off-grid. Panele fotowoltaiczne, kominek, zbiornik na czystą i brudną wodę czy toaleta kompostowa pozwalają na życie bez jakichkolwiek podłączeń do mediów zewnętrznych. W środku dominuje kolor biały i szary przełamany elementami drewnianymi, a elewacja jest szara. Ten projekt to dowód na to, że nasze modele mogą być tylko punktem wyjścia do stworzenia własnego tiny house'a!

 

MOBI 02 IVY to zmodyfikowany projekt Mobi 02 - są tu dwie antresole i kacze schody. Przyczepa ma długość 6 metrów.

Oba piętra mają drewniane, dekoracyjne barierki i szarą wykładzinę.

Na dodatkową antresolę prowadzi składana drabina, a na tą w standardzie - kacze schody, które są praktyczne, mają sporo szaf, zajmują mniej miejsca i są bardzo efektowne.

Przestrzeń na piętrach i w części salonowej została przygotowana do samodzielnego umeblowania.

Ta realizacja jest wersją off-grid co oznacza, że znajdują się tu urządzenia, które umożliwiają życie bez jakichkolwiek podłączeń do mediów zewnętrznych.

W kuchni są białe standardowe meble, drewniany blat oraz sprzęt AGD - piekarnik gazowy z płytą grzewczą, okap kuchenny i lodówka gazowa.

Łazienka jest także jasna, jest tu umywalka z szafką podumywalkową, prysznic z zasłonką oraz toaleta kompostowa.

Urządzenia czy systemy off-grid, które znalazły się w tym projekcie to poza wymienionymi wyżej: kominek, ogrzewanie gazowe, panele fotowoltaiczne, gazowy podgrzewacz wody oraz zbiornik na czystą i szarą wodę.

We wnętrzu dominuje kolor biały, szary i drewno. Dach jest antracytowy, a elewacja szara.

MOBI 02 IVY to klasyk, ale zmodyfikowany pod klienta!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej