Mobi 02 LILAC

Najpopularniejszym naszym modelem jest MOBI 02, który w przypadku tej realizacji był tylko inspiracją. MOBI 02 LILAC to indywidualny projekt, którego przyczepa ma długość 7,2 metra. Znajdują się tu dwie antresole, przestronny salon, kuchnia po jednej stronie, a łazienka po drugiej. Wnętrze jest jasne, a elewacja ma kolor żółty. Słowo, jakie przychodzi do głowy myśląc o tym mobi to funkcjonalność!

 

MOBI 02 LILAC to indywidualna wersja naszego najpopularniejszego modelu. Ma on długość 7,2 metra, dwie antresole oraz zmieniony układ pomieszczeń.

Przez dwuskrzydłowe drzwi wchodzi się do salonu z dużą rozkładaną sofą z ruchomymi pufkami.

Kuchnia znajduje się po jednej stronie domku i jest biała z drewnianymi wstawkami. Zmieściła się tu lodówka, piekarnik i płyta indukcyjna.

W łazience, która jest po drugiej stronie mobi jest prysznic i toaleta klasyczna w zabudowie. Nad kuchnią i łazienką są antresole. Na jedną z nich prowadzą oryginalne, kacze schody, które zajmują mniej miejsca, a są bardzo funkcjonalne.

Druga antresola jest z drabinką, a funkcję barierki pełni grubo pleciony sznur.

Wnętrze mobi jest przestronne i jasne - wybielane deski na ścianach, jasne meble, dodatki w kolorze szarym. Elewacja ma żywy kolor żółty. Ten indywidualny projekt jest bardzo funkcjonalny, ale jednocześnie przytulny!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 02 CURRANT

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAMBOO

Zobacz więcej

Mobi 06 VIOLET

Zobacz więcej

Mobi 02 LILY

Zobacz więcej

Mobi 06 ASTER

Zobacz więcej