Mobi 02 LILY

MOBI 02 LILY to specyficzna i ciekawa realizacja modelu MOBI 02. Podwozie ma długość 6,6 metra oraz system LIFT&GO. Poza jedną antresolą, która jest w standardzie jest jeszcze druga - zamykana, gdzie znajduje się biurko. Na dole znajduje się sofa z mobilnym stolikiem, kuchnia z podstawowymi sprzętami oraz łazienka z kabiną prysznicową. Ten mały domek wyróżnia się, bo kolory elewacji i dachu są bardzo żywe!

 

 

 

MOBI 02 LILY to indywidualny projekt, którego przyczepa ma długość 6,6 metra. Mobi ten zbudowany został na rozłącznym podwoziu LIFT&GO.

W środku są dwie antresole - jedna ze schodami i szafkami oraz drewnianą barierką, która pełni funkcję sypialni; druga dodatkowa, zamykana na drzwi, dzięki którym całkowicie jest oddzielona od reszty domku.

Wejść na nią można za pomocą składanej drabinki. W pokoju znajduje się specjalne biurko z miejscem na nogi. Kanapa na dole jest rozkładana i ma szuflady do przechowywania.

Nasz mobilny stolik można zainstalować koło sofy lub okna. Kuchnia jest biała i wyposażona w lodówkę elektryczną w zabudowie, małą płytę indukcyjną oraz okap kuchenny. Dalej jest łazienka z kabiną prysznicową i zwykłą toaletą w zabudowie.

Ogrzewanie jakiego użyto to grzejniki elektryczne i maty grzejne. W domku zainstalowano także klimatyzator i telewizor ze smart tv.

Wnętrze jest jasne i naturalne - jest tu dużo bieli, szarości oraz drewna. Z kolei kolory elewacji i dachu sprawiają, że ten tiny house widoczny jest z daleka. MOBI 02 LILY to bardzo ciekawa realizacja!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL CLOVER

Zobacz więcej

Mobi 02 VERBENA

Zobacz więcej

Mobi 02 MANGO

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL PEACH

Zobacz więcej