Mobi 02 MANGO

Do realizacji projektu MOBI 02 MANGO wykorzystano przyczepę marki MH trailers o długości 7,8 metrów. Znajdują się tu dwie antresole, przestronny salon z dużą kanapą, kuchnia po jednej stronie domku, a łazienka po drugiej. Wnętrze jest jasne - przeważa biel i drewno. Elementy wykończeniowe tj. kontakty elektryczne, włączniki światła, lampki oraz uchwyty są koloru czarnego. Jedynymi wyrazistymi detalami dekoracyjnymi w tej aranżacji są zastosowane w pomieszczeniach firanki z motywem kwiatowym oraz zielona kanapa w salonie. Elewację pomalowano na kolor butelkowej zieleni. Ściany są białe, a na podłodze użyto paneli winylowych i laminowanych. To domek całoroczny ogrzewany za pomocą mat grzejnych z cyfrowym termostatem i grzejników. Przygotowano go tak, aby można było zainstalować w przyszłości też kominek. MOBI 02 MANGO to model w skandynawskim stylu, który bardzo często wybierany jest przez naszych klientów. Dlaczego? Świetnie się on sprawdza w niewielkich przestrzeniach, bo optycznie je powiększa.

 

MOBI 02 MANGO to zmodyfikowany model Mobi 02 umieszczony na podwoziu marki MH trailers o długości 7,8 metrów.

W domku można mieszkać przez cały rok, dzięki wykorzystaniu w nim systemu ogrzewania podłogowego z grzejnikowym. Dodatkowo zainstalowano klimatyzator i rekuperator.

Bazą kolorystyczną elewacji jest butelkowy odcień zieleni, a we wnętrzach oprócz bieli dominuje drewno i czerń.

Znajdują się tu dwie antresole. Na jedno z pięter dostać się można za pomocą drabinki z uchwytami, a funkcję barierki pełni grubo pleciony sznur. Na drugą antresolę prowadzą kacze schody, a balustrada jest drewniana i ażurowa.

W poręczy zamontowano oświetlenie LED. Zainstalowane tutaj stelaże z materacami służą przede wszystkim relaksowi, odpoczynkowi i oczywiście spaniu.

Pokój dzienny w tym mobi zaaranżowano z wykorzystaniem kanapy w zielonym kolorze oraz stołu mobilnego MOBI LAGUN TABLE, który można umocować przy sofie lub na ścianie.

W salonie umieszczono też telewizor oraz przygotowano miejsce pod kominek. Kuchnia w tej realizacji jest na ścianie bocznej domku. Meble są koloru białego, uchwyty czarnego, a półki i blat drewniane.

Na sprzęt AGD składa się: płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny z kuchenką mikrofalową, okap kuchenny, lodówka elektryczna i zmywarka. Usiąść można na składanych krzesłach przymocowanych na haczyku do ściany.

Idąc dalej długim korytarzem w stronę łazienki mijamy duże szafy. Drzwi w łazience są przesuwne i pomalowano je na szary kolor. Jest tutaj kabina prysznicowa z czarnymi profilami, zwykła toaleta w zabudowie oraz wisząca szafka.

Na ścianie położono kafelki w jodełkę, a na podłodze są płytki wzorzyste szarobiałe. Szafka podumywalkowa jest biała, a blat pod umywalką drewniany.

W tym mobi na podłodze położono panele winylowe i laminowane. W oknach PCV umieszczono moskitiery ramkowe i zawieszono firanki z motywem kwiatowym.

Przy wejściu zamontowano wysuwaną markizę w biało-zielone paski. MOBI 02 MANGO to kolejna nasza realizacja urządzona w stylu scandi.

Z pewnością zainteresuje osoby ceniący prostotę, minimalizm, naturalność w zastosowanych materiałach oraz wygodę i praktyczność rozwiązań, które można zastosować na tak małej przestrzeni.

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej