Mobi 02 MANGO

Do realizacji projektu MOBI 02 MANGO wykorzystano przyczepę marki MH trailers o długości 7,8 metrów. Znajdują się tu dwie antresole, przestronny salon z dużą kanapą, kuchnia po jednej stronie domku, a łazienka po drugiej. Wnętrze jest jasne - przeważa biel i drewno. Elementy wykończeniowe tj. kontakty elektryczne, włączniki światła, lampki oraz uchwyty są koloru czarnego. Jedynymi wyrazistymi detalami dekoracyjnymi w tej aranżacji są zastosowane w pomieszczeniach firanki z motywem kwiatowym oraz zielona kanapa w salonie. Elewację pomalowano na kolor butelkowej zieleni. Ściany są białe, a na podłodze użyto paneli winylowych i laminowanych. To domek całoroczny ogrzewany za pomocą mat grzejnych z cyfrowym termostatem i grzejników. Przygotowano go tak, aby można było zainstalować w przyszłości też kominek. MOBI 02 MANGO to model w skandynawskim stylu, który bardzo często wybierany jest przez naszych klientów. Dlaczego? Świetnie się on sprawdza w niewielkich przestrzeniach, bo optycznie je powiększa.

 

MOBI 02 MANGO to zmodyfikowany model Mobi 02 umieszczony na podwoziu marki MH trailers o długości 7,8 metrów.

W domku można mieszkać przez cały rok, dzięki wykorzystaniu w nim systemu ogrzewania podłogowego z grzejnikowym. Dodatkowo zainstalowano klimatyzator i rekuperator.

Bazą kolorystyczną elewacji jest butelkowy odcień zieleni, a we wnętrzach oprócz bieli dominuje drewno i czerń.

Znajdują się tu dwie antresole. Na jedno z pięter dostać się można za pomocą drabinki z uchwytami, a funkcję barierki pełni grubo pleciony sznur. Na drugą antresolę prowadzą kacze schody, a balustrada jest drewniana i ażurowa.

W poręczy zamontowano oświetlenie LED. Zainstalowane tutaj stelaże z materacami służą przede wszystkim relaksowi, odpoczynkowi i oczywiście spaniu.

Pokój dzienny w tym mobi zaaranżowano z wykorzystaniem kanapy w zielonym kolorze oraz stołu mobilnego MOBI LAGUN TABLE, który można umocować przy sofie lub na ścianie.

W salonie umieszczono też telewizor oraz przygotowano miejsce pod kominek. Kuchnia w tej realizacji jest na ścianie bocznej domku. Meble są koloru białego, uchwyty czarnego, a półki i blat drewniane.

Na sprzęt AGD składa się: płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny z kuchenką mikrofalową, okap kuchenny, lodówka elektryczna i zmywarka. Usiąść można na składanych krzesłach przymocowanych na haczyku do ściany.

Idąc dalej długim korytarzem w stronę łazienki mijamy duże szafy. Drzwi w łazience są przesuwne i pomalowano je na szary kolor. Jest tutaj kabina prysznicowa z czarnymi profilami, zwykła toaleta w zabudowie oraz wisząca szafka.

Na ścianie położono kafelki w jodełkę, a na podłodze są płytki wzorzyste szarobiałe. Szafka podumywalkowa jest biała, a blat pod umywalką drewniany.

W tym mobi na podłodze położono panele winylowe i laminowane. W oknach PCV umieszczono moskitiery ramkowe i zawieszono firanki z motywem kwiatowym.

Przy wejściu zamontowano wysuwaną markizę w biało-zielone paski. MOBI 02 MANGO to kolejna nasza realizacja urządzona w stylu scandi.

Z pewnością zainteresuje osoby ceniący prostotę, minimalizm, naturalność w zastosowanych materiałach oraz wygodę i praktyczność rozwiązań, które można zastosować na tak małej przestrzeni.

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej