Mobi 02 PEONY

Przedstawiamy kolejną odsłonę modelu MOBI 02 - MOBI 02 PEONY. Na przyczepie o długości 6 metrów zmieszczono dwie antresole, rozkładaną sofę, kuchnię oraz łazienkę. Bazą kolorystyczną jest biel i szarość, a dopełnieniem drewno oraz popularna ostatnio szwedzka czerwień.

 

 

 

MOBI 02 PEONY to lekko zmodyfikowany model MOBI 02 - w standardzie jest tu antresola ze schodami i szafkami, a w tej wersji jest dodatkowo druga antresola, ale z drabinką. Kolejnym miejscem do spania jest rozkładana sofa, przy której można zamontować mobilny stolik produkcji Mobi House. W kuchni, która jest nieduża jest wystarczająca ilość szafek i szuflad oraz podstawowe sprzęty, w tym dwupalnikowa płyta indukcyjna, okap i lodówka.

Łazienka to prysznic i toaleta kompostowa oraz dodatki.

Domek jest całoroczny - ogrzewany jest za pomocą elektrycznych grzejników oraz systemu ogrzewania podłogowego, który posiada cyfrowy termostat.

Uwagę przykuwa drewniany sufit, który ociepla wnętrze. W tym mobi zdecydowanie dominuje drewno i biel, ale dodatki są koloru szarego i czarnego, a przesuwne drzwi do łazienki i elewacja są czerwone!

Czerwień szwedzka to ostatnio często wybierany kolor przez naszych klientów. Nie dziwimy się - kolor ten przykuwa uwagę, ale też dodaje energii!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 02 CURRANT

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAMBOO

Zobacz więcej

Mobi 06 VIOLET

Zobacz więcej

Mobi 02 LILY

Zobacz więcej

Mobi 06 ASTER

Zobacz więcej