Mobi 02 SNOWDROP

MOBI 02 SNOWDROP to indywidualny projekt, którego przyczepa ma długość 7,2 metra. Znajdują się tu dwie antresole, przestronny salon z dużą kanapą, kuchnia po jednej stronie, a łazienka po drugiej. Wnętrze jest jasne, przeważa biel i szarość, elewacja ma kolor żółty. Ten domek to funkcjonalność, charakter i przytulność!

 

MOBI 02 SNOWDROP to indywidualna wersja naszego popularnego modelu Mobi 02 na przyczepie o długości 7,2 metra. Zmieniono tu układ pomieszczeń. Przez dwuskrzydłowe drzwi wchodzi się do salonu z dużą rozkładaną sofą z ruchomymi pufkami.

Kuchnia znajduje się po jednej stronie domku - jest biała z elementami drewnianymi. Jest tu lodówka, piekarnik i płyta indukcyjna.

Łazienka znajduje się po drugiej stronie domku - jest jasna i praktyczna, składa się z kabiny prysznicowej, zwykłej toalety i szafek.

Nad kuchnią i łazienką są antresole. Na jedną z nich prowadzą kacze schody, które zajmują mniej miejsca, a są bardzo funkcjonalne i ładne.

Druga antresola jest z drabinką, a funkcję barierki pełni grubo pleciony sznur.

Mobi ten jest całoroczny - ogrzewany jest za pomocą elektrycznych grzejników, systemu ogrzewania podłogowego, który posiada cyfrowy termostat oraz klimatyzatora.

Wnętrze jest przestronne i jasne - białe ściany oraz meble, szare: kanapa, drzwi do łazienki i wykładzina oraz jest tu drewno i elementy boho.

Przytulności dodają zasłonki w zielone liście. Elewacja ma żywy kolor żółty. MOBI 02 SNOWDROP to zmodyfikowany projekt, który jest bardzo funkcjonalny i przestronny!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej