Mobi 03 ALOES

Zobacz film
MOBI 03 ALOES to lekko zmieniony projekt MOBI 03 na przyczepie LIFT&GO o długości 6,6 metra. Jest tu zamykana sypialnia oraz dwie antresole. Na jedną z nich wchodzi się po drabince i znajduje się tam biurko, a na drugą prowadzą kacze schody z szafkami. Na parterze jest rozkładana sofa z szufladami, kuchnia oraz łazienka z prysznicem. We wnętrzu dominuje drewno oraz biel, a elewacja ma kolor antracytowy. Mimo, że podwozie nie jest długie to sporo się tu zmieściło - przestrzeń została maksymalnie zagospodarowana.

Video

 

 

 

MOBI 03 ALOES to lekko zmodyfikowana wersja modelu MOBI 03 na przyczepie LIFT&GO o długości 6,6 metra.

Jest tu zamykana sypialnia na parterze z przesuwnymi drzwiami oraz dwie antresole. Na jedno z pięter wchodzi się po drabince, pomieszczenie zamykane jest dwuskrzydłowymi drzwiczkami.

Mieści się tam biurko z miejscem na nogi. Na drugie piętro prowadzą kacze schody, które zajmują mniej miejsca niż te standardowe, jednak są równie funkcjonalne i piękne.

Na dole poza zamykanym pokojem jest rozkładana sofa z szufladami, kuchnia oraz łazienka.

Kuchnia jest jasna, posiada podstawowe sprzęty - płytę indukcyjną, okap i lodówkę w zabudowie. Mobilny stolik MOBI LAGUN TABLE można zainstalować w kuchni lub przy sofie.

W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka oraz zwykła toaleta w zabudowie.

W domku jest klimatyzator i telewizor ze smart TV. Ogrzewanie jakiego użyto to elektryczne grzejniki oraz system ogrzewania podłogowego.

W oknach zamontowano plisy i moskitiery. Wnętrze mobi jest jasne - dominuje biel, szarości i drewno, a elewacja jest koloru antracytowego.

MOBI 03 ALOES to projekt, w którym przestrzeń została maksymalnie wykorzystana, ale nie kosztem wygody i wyglądu!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej