Mobi 03 CORNFLOWER

MOBI 03 CORNFLOWER to zmodyfikowany projekt MOBI 03 na przyczepie LIFT&GO o długości 6,6 metra. Zmiany jakich dokonano to antresola z tradycyjnymi schodami oraz pokój z rozkładaną sofą zamiast łóżka. Miejsc sypialnianych jest tyle samo, ale przestrzeń została zaaranżowana wg pomysłu klienta. Pokój po otwarciu dwuskrzydłowych drzwi przesuwnych staje się przedłużeniem części salonowo-jadalnianej co dodaje optycznie powierzchni. Na parterze jest też standardowo kuchnia oraz łazienka. Wnętrze jest kolorowe - dominuje drewno oraz biel, ale część ścian, drzwi oraz dodatki są w kolorze niebieskim i żółtym. Elewacja kolorem nawiązuje do wnętrza domku. Przestrzeń w tym tiny house została maksymalnie zagospodarowana dzięki wprowadzonym przez klienta modyfikacjom!

 

 

 

MOBI 03 CORNFLOWER to lekko zmieniona wersja modelu MOBI 03 na przyczepie LIFT&GO o długości 6,6 metra.

Na parterze standardowo jest zamykany pokój, ale zamiast łóżka mieści się tu rozkładana sofa. W pomieszczeniu jest duże okno, a drzwi są dwuskrzydłowe dzięki czemu do domku wpada sporo światła.

W tym projekcie są dwie antresole i na obu znajdują się miejsca sypialniane.

Na jedno piętro prowadzą klasyczne schody z szafkami, funkcję barierki pełni szafka z półkami, a na drugie mniejsze piętro wejść można za pomocą drabinki.

Ciekawym rozwiązaniem jest ostatni stopień schodów - jest on chowany dzięki czemu nie zajmuje miejsca, ale gdy jest potrzeba wejść na górę łatwo go się wysuwa.

Na dole poza zamykanym pokojem jest kuchnia z podstawowymi sprzętami: płytą indukcyjną, okapem i lodówką elektryczną.

Stoi tu także stół z opuszczanym blatem i składane krzesła. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka oraz zwykła toaleta w zabudowie.

Ogrzewanie jakiego użyto to elektryczne grzejniki oraz system ogrzewania podłogowego. W domku jest też klimatyzator.

W oknach zamontowano plisy i moskitiery. Wnętrze jest kolorowe - dominuje drewno, biel, ale część ścian, drzwi oraz dodatki są w kolorze niebieskim i żółtym.

Elewacja też jest różnobarwna - dwie ściany są niebieskie, a dwie pozostałe szare.

MOBI 03 CORNFLOWER to projekt, w którym przestrzeń została maksymalnie wykorzystana, a wprowadzone zmiany są bardzo praktyczne i estetyczne!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej