Mobi 03 MAGNOLIA

Zobacz film
MOBI 03 MAGNOLIA to lekko zmieniony projekt MOBI 03 na przyczepie o długości 8,4 metra. W tym modelu wykorzystano przestrzeń maksymalnie. Jest tu zamykana sypialnia oraz dwie antresole. Na jedną z nich wchodzi się po rozkładanej drabince, a na drugą prowadzą schody z szafkami. Na parterze znajduje się też sofa w kształcie litery L, kuchnia oraz łazienka z prysznicem. We wnętrzu zastosowano różne odcienie drewna oraz biel, czerń i szarości. Ten mobi to nowoczesność i elegancja!

Video

 

 

 

MOBI 03 MAGNOLIA to zmodyfikowana wersja modelu MOBI 03. Przyczepa ma długość 8,4 metra i 3 osie, dlatego można było zastąpić jedną drabinkę schodami.

Jest tu sporo miejsc sypialnianych - zamykana sypialnia na parterze z przesuwnymi drzwiami, dwie antresole z drabinką i schodami oraz rozkładana sofa w kształcie litery L.

Kuchnia jest jasna, posiada podstawowe sprzęty, w tym płytę indukcyjną, okap, małą zmywarkę i lodówkę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie oraz szafa, w której schowano bojler.

Mobilny stolik MOBI LAGUN TABLE oraz rozkładane krzesła uzupełniają wyposażenie domku. Jest tu też klimatyzator i telewizor.

Ogrzewanie, jakiego użyto to elektryczne grzejniki oraz system ogrzewania podłogowego wraz z cyfrowym termostatem. Ściany we wnętrzu są białe, a podłoga i elementy drewniane ciemne.

Jasne drewno wykorzystano w drzwiach - drewno ułożono w jodełkę i w ten sposób drzwi pełnią też funkcję dekoracyjną.

Elewacja jest koloru naturalnego drewna, dach z kolei jest czarny. Ciemne kolory drewna nie są zarezerwowane tylko dla przestronnych pomieszczeń, ważna jest aranżacja.

MOBI 03 MAGNOLIA to przykład, że ciemne drewno zestawione z jasnymi ścianami i dodatkami prezentuje się nowocześnie i elegancko. Taki właśnie jest ten projekt!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej