Mobi 03 MAGNOLIA

Zobacz film
MOBI 03 MAGNOLIA to lekko zmieniony projekt MOBI 03 na przyczepie o długości 8,4 metra. W tym modelu wykorzystano przestrzeń maksymalnie. Jest tu zamykana sypialnia oraz dwie antresole. Na jedną z nich wchodzi się po rozkładanej drabince, a na drugą prowadzą schody z szafkami. Na parterze znajduje się też sofa w kształcie litery L, kuchnia oraz łazienka z prysznicem. We wnętrzu zastosowano różne odcienie drewna oraz biel, czerń i szarości. Ten mobi to nowoczesność i elegancja!

Video

 

 

 

MOBI 03 MAGNOLIA to zmodyfikowana wersja modelu MOBI 03. Przyczepa ma długość 8,4 metra i 3 osie, dlatego można było zastąpić jedną drabinkę schodami.

Jest tu sporo miejsc sypialnianych - zamykana sypialnia na parterze z przesuwnymi drzwiami, dwie antresole z drabinką i schodami oraz rozkładana sofa w kształcie litery L.

Kuchnia jest jasna, posiada podstawowe sprzęty, w tym płytę indukcyjną, okap, małą zmywarkę i lodówkę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie oraz szafa, w której schowano bojler.

Mobilny stolik MOBI LAGUN TABLE oraz rozkładane krzesła uzupełniają wyposażenie domku. Jest tu też klimatyzator i telewizor.

Ogrzewanie, jakiego użyto to elektryczne grzejniki oraz system ogrzewania podłogowego wraz z cyfrowym termostatem. Ściany we wnętrzu są białe, a podłoga i elementy drewniane ciemne.

Jasne drewno wykorzystano w drzwiach - drewno ułożono w jodełkę i w ten sposób drzwi pełnią też funkcję dekoracyjną.

Elewacja jest koloru naturalnego drewna, dach z kolei jest czarny. Ciemne kolory drewna nie są zarezerwowane tylko dla przestronnych pomieszczeń, ważna jest aranżacja.

MOBI 03 MAGNOLIA to przykład, że ciemne drewno zestawione z jasnymi ścianami i dodatkami prezentuje się nowocześnie i elegancko. Taki właśnie jest ten projekt!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej