Mobi 03 THYME

MOBI 03 THYME to projekt wykonany na podwoziu LIFT&GO o długości 6,6 metra. Realizację wyróżnia zastosowanie czerwonego koloru na elewacji oraz zamontowanie w domku w tej samej barwie dwoje drzwi przesuwnych. W tym mobi dominuje styl skandynawski z jasnymi kolorami i drewnianymi elementami. Przestrzeń zagospodarowano maksymalnie projektując dwie antresole i zamykany pokój z przeznaczeniem do relaksu i odpoczynku. Na jednym z pięter zamontowano rząd półek, które pełnią praktyczną i użytkową rolę oraz oddzielają antresolę od reszty domku. Kuchnia i łazienka zostały wyposażone w podstawowe sprzęty. MOBI 03 THYME to tiny house, który z pewnością zainteresuje osoby ceniące sobie prostotę i minimalizm oraz harmonijne wnętrza.

MOBI 03 THYME to realizacja wykonana na rozłącznej przyczepie LIFT&GO o długości 6,6 metra. W środku przeważa biel i drewno.

Jedynym wyróżniającym elementem w tym domku jest zastosowanie czerwieni szwedzkiej na elewacji oraz pomalowanie drzwi wewnątrz domku tym samym kolorem.

W białych oknach PCV wstawiono rolety i moskitiery ramkowe. Znajdują się tu dwie antresole, na które dostaniemy się przy użyciu drabinki.

Na jednej jest materac będący miejscem do wypoczynku i snu oraz balustrada zabudowana półkami, które oprócz swojej praktycznej i użytkowej funkcji są także sposobem na oddzielenie piętra od reszty mobi.

Na drugiej antresoli pozostawiono puste pomieszczenie, co daje wiele możliwości aranżacyjnych.

W salonie znajduje się szara sofa oraz stół MOBI LAGUN TABLE. Na ścianie zawieszono na haczyku krzesła. Jeden pokój jest zamykany, co zapewnia poczucie intymności.

W niewielkiej kuchni znajdują się duże szafy, drewniany blat oraz podstawowe sprzęty - płyta indukcyjna, okap i lodówka elektryczna.

W łazience jest kabina prysznicowa, szafka umywalkowa, lusterko oraz miejsce na toaletę. Na podłodze położono panele winylowe.

W domku zainstalowano bojler, matę grzejną oraz grzejnik elektryczny żeberkowy usytuowany w łazience. M

OBI 03 THYME cechuje się prostotą oraz minimalizmem, które zapewniają swoim mieszkańcom poczucie równowagi oraz ład i porządek.

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej