Mobi 04 FORSYTHIA

Zobacz film
MOBI 04 FORSYTHIA to klasyczny model MOBI 04 na przyczepie o długości 6 metrów. Projekt ten charakteryzuje się jednospadowym dachem i ogromnym przeszkleniem w ścianie bocznej. Jest tu sofa z szufladami i mobilnym stolikiem, kuchnia, łazienka oraz antresola z drabinką. Kolory jakich użyto we wnętrzu to biały, szary i pistacjowy, przełamane drewnianymi akcentami. Pistacja występuje także na zewnątrz, dzięki czemu mobi ten wyróżnia się i zwraca na siebie uwagę. Dodatkowo jest to wersja off-grid. Mobi ten to wolność i niezależność!

Video

 

MOBI 04 FORSYTHIA to standardowa wersja modelu MOBI 04.

Przyczepa ma długość 6 metrów i posiada pełnopojazdową homologację jako zarejestrowana przyczepa kempingowa.

Model MOBI 04 to jednospadowy ostry dach, duże przeszklenie w ścianie bocznej oraz antresola z drabinką. Taka konstrukcja zapewnia więcej światła oraz optycznie powiększa wnętrze.

Po jednej stronie domku znajduje się szara sofa z szufladami i mobilnym stolikiem MOBI LAGUN TABLE.

Dalej jest kuchnia z szafkami i szufladami w kolorze szarym oraz sprzętami AGD: płytą gazową bezpłomieniową, okapem kuchennym i lodówka gazową.

Do łazienki prowadzą drzwi przesuwne w kolorze pistacji. W łazience znajduje się umywalka z szarą szafką podumywalkową, prysznic z zasłonką oraz toaleta kompostowa.

Na antresolę prowadzi składana drabina. Barierki są ażurowe i drewniane, na podłodze jest szara wykładzina, a okna ze względu na konstrukcję są po jednej stronie.

MOBI 04 FORSYTHIA to wersja off-grid co oznacza, że posiada wszystkie urządzenia i systemy, które pozwalają na życie bez jakichkolwiek podłączeń do mediów zewnętrznych - znajdziemy tutaj między innymi panele fotowoltaiczne, gazowe ogrzewanie, gazowy podgrzewacz wody, zbiornik na czystą i brudną wodę oraz wspomniane już sprzęty AGD i toaletę kompostową.

Wnętrze tego mobi jest jasne, przeważają biele i szarości przełamane drewnianymi akcentami, dekoracyjnymi dodatkami i pistacjowymi drzwiami.

Pistacja występuje przede wszystkim jako kolor elewacji, dzięki czemu domek się wyróżnia.

Realizacja ta pozwala cieszyć się pięknym widokiem w każdym momencie dnia i nocy, a podróżowanie jest proste i wygodne!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej