Mobi 04 REDCEDAR

MOBI 04 REDCEDAR to klasyczny model MOBI 04 na przyczepie o długości 5,4 metra. Projekt ten charakteryzuje się jednospadowym dachem i ogromnym przeszkleniem w ścianie bocznej. Jest tu część salonowa, kuchnia, łazienka oraz antresola z drabinką. Wnętrze jest bardzo jasne - jest tu sporo bieli i drewniane akcenty. Domek wyróżnia się dzięki cedrowej elewacji. Ten tiny house to wolność i niezależność!

 

MOBI 04 REDCEDAR to standardowa wersja modelu MOBI 04. Przyczepa marki MH trailers ma długość 5,4 metra. Model MOBI 04 to jednospadowy ostry dach, duże przeszklenie w ścianie bocznej oraz antresola z drabinką.

Taka konstrukcja zapewnia więcej światła oraz optycznie powiększa wnętrze. Po jednej stronie domku znajduje się część salonowa do samodzielnego umeblowania.

Dalej jest kuchnia z szafkami i szufladami w kolorze białym oraz sprzętami AGD: płytą indukcyjną, okapem kuchennym i lodówką.

Do łazienki prowadzą białe drzwi przesuwne. Znajduje się tu umywalka z białą szafką podumywalkową, kabina prysznicowa oraz toaleta. Na antresolę prowadzi składana drabina.

Barierki są ażurowe i drewniane, podłoga dywanowa, a okna ze względu na konstrukcję są po jednej stronie.

Wnętrze tego mobi jest jasne - meble są białe, gładkie ściany także są koloru białego, a całość przełamują akcenty drewniane, w tym podłoga ułożona w jodełkę.

Elewacja wyróżnia się dzięki ułożeniu desek cedrowych poziomo. MOBI 04 REDCEDAR to całoroczna realizacja, która pozwala cieszyć się pięknym widokiem w każdym momencie dnia i nocy!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej