Mobi 06 ALMOND

Zobacz film
MOBI 06 ALMOND to projekt inspirowany modelem Mobi 06, którego kształt ma kubikową formę. Przyczepa marki MH trailers ma długość 8,4 metra i 3 osie. Znajdują się tu dwie antresole, przestronny salon, kuchnia po jednej stronie, a łazienka po drugiej. Wnętrze jest jasne, ale przełamane mocnymi kolorami. Barwa elewacji jest dość odważna, bo czarna. Ten tiny house to połączenie funkcjonalności z przytulnością

Video

 

MOBI 06 ALMOND to zmodyfikowana wersja modelu Mobi 06, który charakteryzuje się kubikowym kształtem. Zmiany jakich dokonano to: wejście do domku, dodatkowa antresola oraz zmiana układu pomieszczeń.

Udało się to dlatego, bo przyczepa marki MH trailers ma długość 8,4 metra i 3 osie. Przez dwuskrzydłowe drzwi wchodzi się do części salonowej, w której jest duża, rozkładana sofa z ruchomymi pufkami, stolik kawowy oraz kominek.

Kuchnia znajduje się po jednej stronie domku. Szafki są koloru białego oraz butelkowej zieleni. Jest tu sporo drewna, mały stolik opuszczany oraz rozkładane krzesła, które sprytnie przymocowano na suficie.

Zmieściła się tu płyta indukcyjna, okap kuchenny, piekarnik elektryczny z kuchenką mikrofalową, lodówka elektryczna oraz zmywarka. Łazienka jest po drugiej stronie mobi i prowadzą do niej piękne frezowane drzwi w kolorze butelkowej zieleni.

Znajduje się tu kabina prysznicowa, toaleta klasyczna w zabudowie oraz szafki. Nad kuchnią i łazienką są antresole. Na jedną z nich prowadzą oryginalne, kacze schody, które zajmują mniej miejsca, a są bardzo funkcjonalne.

Jest tu zamykana sypialnia - drzwiczki są przesuwne, znajduje się tu materac oraz szafki, a czymś wyjątkowym jest okno dachowe. Druga antresola jest z drabinką, a bezpieczeństwo zapewnia ażurowa barierka.

Mieści się tu kolejna sypialnia. Jest to domek całoroczny, w którym użyto ogrzewanie podłogowe, grzejniki, klimatyzator z funkcją grzania i kominek. Dodatkowo zamontowano rekuperator oraz monitoring z alarmem.

Przygotowano także instalację pod panele fotowoltaiczne i przyłącze pod pralko-suszarkę. Wnętrze mobi jest przestronne, jasne i przytulne, a to za sprawą kolorów i zastosowanych faktur.

Elewacja ma dość odważną barwę, bo czarną. Ten tiny house ma wszystko co potrzebne do życia!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej