Mobi 06 ASTER

Zobacz film
Kolejny MOBI 06 gotowy! MOBI 06 ASTER to indywidualny projekt na przyczepie o długości 8,4 metra. Kubiczny kształt pozwolił na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a przeszklenia ją optycznie powiększyły. Druga antresola, dwuskrzydłowe drzwi przeniesione na boczną ścianę oraz dodatkowe duże okna to zmiany jakich dokonano w standardowym modelu MOBI 06. W środku przeważa biel i drewno. Dzięki dużej ilości okien jest tu jasno i słonecznie. Elewacja została pomalowana na kolor hebanu. Razem z czarnymi oknami i czarnym dachem tworzą spójną całość!

Video

Nasze modele są nierzadko tylko inspiracją. MOBI 06 ASTER to zmodyfikowany projekt - dodatkowa antresola, drzwi przeniesione na boczną ścianę oraz duża ilość przeszkleń to główne zmiany.

Podwozie ma długość 8,4 metra. W mobi znajdują się dwie antresole. Jedna pełni funkcję sypialni, ma zabudowaną balustradę i prowadzą na nią schody
z szafkami.

Druga antresola to miejsce do odpoczynku - podłoga z siatki, rolę barierki pełni grubo pleciony sznur, a wejść na nią można za pomocą składanej drabiny. W salonie znajduje się kolejne miejsce do spania i relaksu.

Znajdują się tu dwuosobowa kanapa, wielkie okna, nasz modułowy stolik oraz beżowy kominek z miejscem do gotowania.

Dalej jest jasna kuchnia z podstawowymi sprzętami AGD. Wśród nich jest płyta indukcyjna, okap kuchenny, lodówka elektryczna w zabudowie, kuchenka mikrofalowa, oraz zmywarka.

Łazienka też jest jasna, a wyposażona została w kabinę prysznicową, umywalkę z szafką, zwykłą toaletę w zabudowie oraz suszarkę do włosów.

Innymi źródłami ogrzewania poza kominkiem są elektryczne grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe.

Na ciepłe dni zamontowano klimatyzator. Kolory jakie przeważają we wnętrzu to biel i szarość, przełamane drewnianymi akcentami.

Elewacja to świerk skandynawski ułożony pionowo
i pomalowany na heban.

Słowo jakie kojarzy nam się z MOBI 06 ASTER to relaks!

Pozostałe realizacje

Mobi 02 HYDRANGEA

Zobacz więcej

Mobi 02 SNOWDROP

Zobacz więcej

Mobi 02 CALENDULA

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL CLEMATIS

Zobacz więcej

Mobi 06 SAGE

Zobacz więcej