Mobi 06 ASTER

Zobacz film
Kolejny MOBI 06 gotowy! MOBI 06 ASTER to indywidualny projekt na przyczepie o długości 8,4 metra. Kubiczny kształt pozwolił na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a przeszklenia ją optycznie powiększyły. Druga antresola, dwuskrzydłowe drzwi przeniesione na boczną ścianę oraz dodatkowe duże okna to zmiany jakich dokonano w standardowym modelu MOBI 06. W środku przeważa biel i drewno. Dzięki dużej ilości okien jest tu jasno i słonecznie. Elewacja została pomalowana na kolor hebanu. Razem z czarnymi oknami i czarnym dachem tworzą spójną całość!

Video

Nasze modele są nierzadko tylko inspiracją. MOBI 06 ASTER to zmodyfikowany projekt - dodatkowa antresola, drzwi przeniesione na boczną ścianę oraz duża ilość przeszkleń to główne zmiany.

Podwozie ma długość 8,4 metra. W mobi znajdują się dwie antresole. Jedna pełni funkcję sypialni, ma zabudowaną balustradę i prowadzą na nią schody
z szafkami.

Druga antresola to miejsce do odpoczynku - podłoga z siatki, rolę barierki pełni grubo pleciony sznur, a wejść na nią można za pomocą składanej drabiny. W salonie znajduje się kolejne miejsce do spania i relaksu.

Znajdują się tu dwuosobowa kanapa, wielkie okna, nasz modułowy stolik oraz beżowy kominek z miejscem do gotowania.

Dalej jest jasna kuchnia z podstawowymi sprzętami AGD. Wśród nich jest płyta indukcyjna, okap kuchenny, lodówka elektryczna w zabudowie, kuchenka mikrofalowa, oraz zmywarka.

Łazienka też jest jasna, a wyposażona została w kabinę prysznicową, umywalkę z szafką, zwykłą toaletę w zabudowie oraz suszarkę do włosów.

Innymi źródłami ogrzewania poza kominkiem są elektryczne grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe.

Na ciepłe dni zamontowano klimatyzator. Kolory jakie przeważają we wnętrzu to biel i szarość, przełamane drewnianymi akcentami.

Elewacja to świerk skandynawski ułożony pionowo
i pomalowany na heban.

Słowo jakie kojarzy nam się z MOBI 06 ASTER to relaks!

Pozostałe realizacje

Mobi 02 HEATHER

Zobacz więcej

Mobi ZINNIA-BEGONIA

Zobacz więcej

Mobi 06 JASMINE

Zobacz więcej

Mobi 02 LILAC

Zobacz więcej

Mobi 02 PEONY

Zobacz więcej