Mobi 06 CAMOMILE

Zobacz film
MOBI 06 CAMOMILE to indywidualna wersja modelu MOBI 06 na przyczepie o długości 8,4 metra. Boczne drzwi wejściowe, zamykany pokój na dole, a nad nim dodatkowa antresola to główne zmiany. Pomieszczenia na piętrach też zostały zmodyfikowane - są prywatne dzięki drzwiom. Kolejnym miejscem do spania jest rozkładana kanapa z szufladami. We wnętrzu dominuje biel i drewno, a elewacja ma kolor naturalny. Ten mobi to dowód na to, że nasze projekty mogą być tylko inspiracją, a końcowy efekt zależy od klienta.

Video

 

 

 

MOBI 06 CAMOMILE to zmodyfikowany model MOBI 06. Kubikowa forma i podwozie o długości 8,4 metra pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domku.

Zmiany jakich dokonano w standardowym projekcie to dwuskrzydłowe drzwi przeniesione na boczną ścianę, druga antresola oraz pokój na dole z przesuwnymi drzwiami, w którym znajduje się łóżko ze schowkiem.

Obie antresole posiadają drzwiczki. Na jedną z nich prowadzą schody z szafkami, znajduje się tam sypialnia z materacem i półkami.

Na drugą można wejść także po schodach, ale ażurowych, które są lżejsze niż schody pełne.

Pod nimi umieszczono szarą, rozkładaną sofę w kształcie litery L.

W kuchni meble są białe, a blat i półki drewniane. Jest tu lodówka w zabudowie, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny z kuchenką mikrofalową, okap oraz zmywarka.

Dopełnieniem kuchni jest mobilny stół z opuszczanym blatem i składane krzesła.

Łazienka jest jasna - posiada małe okno, dominuje w niej biel i drewno. Składa się z kabiny prysznicowej, toalety zwykłej w zabudowie, szafki z umywalką oraz szafki z lustrem.

W tym mobi użyto do ogrzania grzejników elektrycznych. Dodatkowymi sprzętami są klimatyzator, podwieszany telewizor i pralkosuszarka.

Wnętrze jest jasne, proste i naturalne. Mimo zamkniętych pomieszczeń jest tu sporo przestrzeni. To dzięki wykorzystaniu rozwiązań powiększających optycznie takich jak ażurowe schody, duże okna czy chowany ostatni stopień schodów.

Elewacja ma kolor naturalnego drewna, okna i dach są czarne. MOBI 06 CAMOMILE to tiny house, który łączy w sobie prostotę i praktyczne rozwiązania!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej