Mobi 06 JASMINE

Zobacz film
MOBI 06 JASMINE to indywidualny projekt dla polskiego klienta, inspirowany modelem MOBI 06 IRIS. Domek zbudowany został na podwoziu o długości 8,4 metra i zakłada maksymalne wykorzystanie wysokości dzięki kubikowej formie. W środku jest sporo światła dzięki przeszkleniom. Poza grzejnikami elektrycznymi i ogrzewaniem podłogowym jest tu kominek, który dodaje ciepła i uroku. Nowością jest rozwiązanie, które zostało użyte na antresoli - nietypowa podłoga z siatki!

Video

 

 

 

Indywidualny model MOBI 06 - MOBI JASMINE, zbudowany został na podwoziu o długości 8,4 metra. Płaski dach pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Domek posiada dwie antresole. Na jedną z nich prowadzą schody z szafkami - znajduje się tam sypialnia oddzielona od reszty mobi ścianką z półkami.

Na drugą antresolę można wejść przy pomocy drabiny, a mieści się tam miejsce do relaksu - specjalna siatka, która służyć może do odpoczynku czy spania. Dzięki wielkim przeszkleniom do wnętrza wpada dużo światła.

W salonie, poza rozkładaną kanapą i funkcjonalnym stolikiem Mobi House jest kominek. Innymi źródłami ogrzewania są elektryczne grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe.

Zgodnie z życzeniem klienta zamontowano panele fotowoltaiczne wraz z akumulatorami. Wnętrze jest jasne, przeważa biel i drewno. Elewacja ma kolor czarny i z tego powodu przypomina nam nasz pierwszy mobi!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 02 CURRANT

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAMBOO

Zobacz więcej

Mobi 06 VIOLET

Zobacz więcej

Mobi 02 LILY

Zobacz więcej

Mobi 06 ASTER

Zobacz więcej