Mobi 06 PANSY

Zobacz film
Zapraszamy do obejrzenia klimatycznej odsłony realizacji MOBI 06 PANSY. Zindywidualizowany domek mobilny w przepięknej turkusowo - złotej aranżacji. Wykonany z najlepszej jakości materiałów, z troską o najmniejszy detal, na specjalne zamówienie klienta. Prostota, elegancja oraz funkcjonalność w czystej postaci.

Video

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia klimatycznej odsłony realizacji MOBI 06 PANSY.  Wykonana z troską o najmniejszy detal na specjalne zamówienie klienta. Najwyższej jakości materiały oraz dobór kolorystyki sprawiają, że nie można się napatrzeć.

Biel ścian, drewniane dodatki, turkus na obiciu kanapy, głęboki nasycony niebieski kolor mebli kuchennych przywołują wspomnienia nadmorskich wakacji.  Oglądając wnętrza, kolor turkusowy prowadzi nas od salonu do kuchni by zatrzymać się na przepięknych lustrzanych drzwiach prowadzących do łazienki. Elegancji wnętrzu dodają złote detale, czarne włączniki, wzorzysta tkanina zasłon. Prosta forma, funkcjonalność i klasyczna elegancja w skandynawskiej stylistyce.

MOBI 06 PANSY jest wykonany w każdym detalu wg zaleceń klienta. Jest to przykład realizacji bardzo indywidualnej z zastosowaniem wszystkich detali dla zamawiającego. Pokazuje, że jesteśmy otwarci na wyzwania i jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Zastosowano ogrzewanie elektryczne oraz dodatkowo podłogowe maty grzejne, klimatyzację. Długość 7,2m pozwoliła na efektywne wykorzystanie powierzchni, znajdziemy wiele schowków i miejsca do przechowywania.

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL NASTURTIUM

Zobacz więcej

Mobi 02 CURRANT

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAMBOO

Zobacz więcej

Mobi 06 VIOLET

Zobacz więcej

Mobi 02 LILY

Zobacz więcej