Mobi 06 PETUNIA

MOBI 06 PETUNIA to klasyczna realizacja naszego modelu MOBI 06. Przyczepa o długości 6 metrów, przestronny salon z kominkiem, dwuskrzydłowe drzwi, duże okno na elewacji frontowej oraz antresola z klasycznymi schodami ze schowkami to główne elementy tego projektu. Jest to wersja off-grid. Kominek, ogrzewanie gazowe, przygotowanie do systemu solarnego, zbiorniki na czystą i szarą wodę zapewniają niezależność od dostępu do mediów. Jest to tiny house o ciekawym kolorze elewacji zwanym zieleń choinkowa. Wnętrze jest jasne i spokojne, z dominująca bielą i naturalnym odcieniem drewna, ale z akcentami w kolorze zieleni. Ten Mobi się wyróżnia!

 

 

 

MOBI 06 PETUNIA to standardowa wersja modelu MOBI 06 na przyczepie o długości 6 metrów.

Kubiczna bryła pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a typowe dla tego projektu przeszklenia tworzą ciepłe i świetliste wnętrze. Jest tu jedna antresola, na którą prowadzą schody ze schowkami.

Dzięki dużej ilości okien piętro jest bardzo jasne. Funkcję barierki spełnia wysoka półka, w której jest dużo miejsca do przechowywania, a wysoka zabudowa oddziela cześć sypialnianą od części dziennej.

Kuchnia to klasyczna zabudowa w kolorze białym z drewnianym blatem oraz sprzętem AGD z instalacją gazową.

Na suficie sprytnie przymocowano rozkładane krzesła. Zastosowano tu mobilny stół MOBI LAGUN TABLE, który można zainstalować przy sofie lub koło okna i kominka.

Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi w kolorze zieleni choinkowej. Pomieszczenie jest jasne, przeważa biel i drewno, ale mocnym akcentem jest podłoga imitująca hiszpańskie kafelki.

Wyposażenie to umywalka z szafką podumywalkową, wisząca półka metalowa, kabina prysznicowa oraz toaleta kompostowa.

Ten tiny house ogrzewany jest za pomocą pieca gazowego, ale również kominka na drewno. Zieleń choinkowa pojawia się także we wnętrzu na ścianie frontowej i doskonale komponuje się z bielą i drewnem.

W tym kolorze jest także elewacja. Domek jest off-grid, czyli niezależny od dostępu do mediów.

Kominek, ogrzewanie gazowe, przygotowanie do instalacji solarnej, zbiorniki na czystą i szarą wodę, gazowy podgrzewacz wody,

gazowa lodówka, gazowa kuchenka czy toaleta kompostowa to urządzenia i systemy, które pozwalają na życie bez jakichkolwiek podłączeń do mediów zewnętrznych.

MOBI 06 PETUNIA to tiny house, którego minimalistyczne i słoneczne wnętrze pozwala na spokój i relaks!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej