Mobi 06 PINE

MOBI 06 PINE to projekt wykonany na podwoziu o długości 8,4 metra. W domku dominuje styl skandynawski z jasnymi kolorami i drewnianymi elementami. Elewacja jest koloru naturalnego. Realizację tę wyróżniają przede wszystkim okna w czarnym kolorze oraz ciekawie zagospodarowane antresole. Na jednej z nich oprócz materaca są wysokie szafy i półki oddzielające piętro od reszty domku. Na drugiej zamontowano oryginalną sznurkową siatkę do zabawy i wypoczynku. Zastosowano tu wiele ciekawych rozwiązań: panele fotowoltaiczne, kamery, kominek, użyto naszej produkcji stół MOBI TRANSFORMING TABLE oraz przygotowano podłączenie do klimatyzatora i telewizora. Na niewielkiej przestrzeni zainstalowano kilka miejsc do relaksu i spania. Kuchnię i łazienkę wyposażono w podstawowe sprzęty nie zapominając przy tym o walorze estetycznym. MOBI 06 PINE z pewnością zasługują na naszą i waszą uwagę!

 

 

 

MOBI 06 PINE to zmodyfikowana realizacja MOBI 06 wykonana na przyczepie o długości 8,4 metra i posiadająca 3 osie.

W środku przeważa biel i drewno. Elewacja ma kolor naturalny. Projekt ten na tle innych wyróżnia dobór okien w czarnym kolorze oraz ciekawe rozwiązania w środku.

Wejście do domku zostało przeniesione na boczną ścianę. Znajdują się tu dwie antresole. Na jedną z nich prowadzą drewniane schody z barierką z oświetleniem LED.

Jest to miejsce do spania oraz wypoczynku. Rząd szaf i półek aż po sufit oprócz swojej praktycznej i użytkowej funkcji jest także sposobem na oddzielenie piętra od reszty mobi.

Na drugą antresolę dostać się można za pomocą składanej drabinki. Nietuzinkowym rozwiązaniem jakie tu zastosowano jest biała sznurkowa siatka zamiast podłogi będąca swego rodzaju atrakcją dla dzieci i dorosłych.

Dokładnie pod tą oryginalną antresolą jest dwuosobowe łóżko z dwiema szufladami i skrzynią.

W niewielkim salonie znajduje się stół naszej produkcji MOBI TRANSFORMING TABLE - stół 2w1, czyli kawowy w wersji złożonej i jadalniany po rozłożeniu.

Kuchnia jest biała, ale wyróżniają ją czarne szklane szafki mające charakter witryny. Na suficie zawieszono składane krzesła. Sprzęty jakie tu zastosowano to gazowa płyta grzewcza, piekarnik gazowy, lodówka elektryczna, zmywarka i okap.

W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka oraz zwykła toaleta, a na podłodze położono wzorzyste szarobiałe płytki. W tym tiny zamontowano grzejniki elektryczne, matę grzejną, termostat cyfrowy oraz gazowy podgrzewacz wody.

Ekologicznym źródłem energii są użyte tutaj panele fotowoltaiczne. Jest tu także podłączenie do klimatyzatora oraz pralkosuszarka. Przytulną atmosferę w domku stwarza kominek, który ma też miejsce do gotowania.

Dzięki dużej ilości okien jest tu bardzo jasno. W oknach i drzwiach wstawiono moskitiery i plisy. Zamontowane w narożnikach kamery zwiększają bezpieczeństwo i są sterowane telefonicznie.

MOBI 06 PINE znajdzie z pewnością wielu entuzjastów!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej