Mobi 06 SAGE

Zobacz film
MOBI 06 SAGE to bardzo ciekawa realizacja - kolory, różne faktury i tkaniny, wzory oraz piękne dodatki! Jest to indywidualny projekt inspirowany modelem Mobi 06. Na zewnątrz jest stonowany, elewacja jest naturalna, a dach ma antracytowy kolor. W środku natomiast ten tiny house żyje! Meble są w kolorze białym i brzoskwiniowym, w kuchni jest witryna do sufitu, a w salonie stoi szara kanapa. Jest tu sporo dodatków boho, dużo pasteli, złota, drewna, kwiatów... Czymś całkowicie wyjątkowym jest wyjście dla kota - zamontowano specjalne drzwiczki dla futrzaka oraz przygotowano dla niego miejsce do spania. MOBI 06 SAGE to piękny domek urządzony w kolorowym stylu boho. Jest wspaniały!

Video

 

 

 

MOBI 06 SAGE to zmodyfikowana realizacja modelu Mobi 06 na przyczepie o długości 8,4 metra.

Jest to wyjątkowy tiny house!

We wnętrzu panuje kolorowe boho - jest tu sporo kolorów pastelowych, tkanin, faktur, wzorów, drewna i kwiatów. W części salonowej stoi ciemnoszara kanapa, fotel wypoczynkowy z plecionką z rattanu oraz stół modułowy MOBI TRANSFORMING TABLE.

Dopełnieniem są poduszki w kolorach naturalnych i pastelowych, dywan z abstrakcyjnym wzorem oraz wazon z suszkami. W tej części jest też kominek.

Kuchnia to meble w kolorze brzoskwiniowym i białym ze złotymi oraz czarnymi uchwytami. Znalazła się tu też witryna do sufitu.

Warty zauważenia jest zintegrowany ze zlewem i ociekaczem kompozytowy blat oraz złoty kran, który jest bardzo funkcjonalny i pomaga w utrzymaniu porządku, a jednocześnie jest piękny.

Urządzenia kuchenne to płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, lodówka elektryczna w zabudowie, zmywarka oraz pralkosuszarka.

Mieści się tutaj specjalnie przygotowana szafka dla kota z wyjściem na zewnątrz - oryginalne drzwiczki w elewacji domku, drzwi szafki wycięte w kształcie głowy kota oraz wyjątkowy kosz z poduszką.

Dodatki boho, kwiaty doniczkowe oraz podłoga ułożona w jodełkę uzupełniają to pomieszczenie.

Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi, które są też elementem dekoracyjnym. Łazienka jest jasna - białe panele ścienne ułożono we wzór jodełki, podłoga jest jasnoszara i imituje lastryko, a meble są białe.

Jest tu kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie oraz umywalka. Jak w całym mobi tu także jest drewno i dodatki boho. Na antresolę prowadzą kacze schody, które zajmują mniej miejsca, a są bardzo efektowne.

Dla bezpieczeństwa obok schodów zamontowano poręcz z oświetleniem. Na antresoli mieści się sypialnia oddzielona od reszty domku szafką. Panuje tu minimalizm - materac z białą pościelą, poduszki dekoracyjne oraz półka z lampką.

Na piętrze jest bardzo jasno, bo na każdej ściance znajduje się okno. Z zasady model Mobi 06 charakteryzuje się przeszkleniami. Okna w tym mobi są dwukolorowe - od wewnątrz białe, a na zewnątrz antracytowe.

Ogrzewanie jakiego użyto w tym domku to mata grzejna z cyfrowym termostatem, grzejnik elektryczny, klimatyzator z funkcją grzania, ogrzewanie promiennikowe oraz kominek.

Wnętrze tego mobi jest wesołe i kolorowe dlatego elewacja jest spokojna - deski ze świerku skandynawskiego w kolorze naturalnym ułożono pionowo, a dach ma barwę antracytową jak okna.

Dodatkowym atutem domku jest zdalny alarm i monitoring z możliwością sterowania za pomocą smartfona. MOBI 06 SAGE to oryginalny tiny house - eklektyzm, kolorowy styl boho, przytulne pomieszczenia, ale też inteligentne rozwiązania, funkcjonalność i dobrej jakości sprzęty. Całość wygląda bajecznie!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej