Mobi 06 SAGE

Zobacz film
MOBI 06 SAGE to bardzo ciekawa realizacja - kolory, różne faktury i tkaniny, wzory oraz piękne dodatki! Jest to indywidualny projekt inspirowany modelem Mobi 06. Na zewnątrz jest stonowany, elewacja jest naturalna, a dach ma antracytowy kolor. W środku natomiast ten tiny house żyje! Meble są w kolorze białym i brzoskwiniowym, w kuchni jest witryna do sufitu, a w salonie stoi szara kanapa. Jest tu sporo dodatków boho, dużo pasteli, złota, drewna, kwiatów... Czymś całkowicie wyjątkowym jest wyjście dla kota - zamontowano specjalne drzwiczki dla futrzaka oraz przygotowano dla niego miejsce do spania. MOBI 06 SAGE to piękny domek urządzony w kolorowym stylu boho. Jest wspaniały!

Video

 

 

 

MOBI 06 SAGE to zmodyfikowana realizacja modelu Mobi 06 na przyczepie o długości 8,4 metra.

Jest to wyjątkowy tiny house!

We wnętrzu panuje kolorowe boho - jest tu sporo kolorów pastelowych, tkanin, faktur, wzorów, drewna i kwiatów. W części salonowej stoi ciemnoszara kanapa, fotel wypoczynkowy z plecionką z rattanu oraz stół modułowy MOBI TRANSFORMING TABLE.

Dopełnieniem są poduszki w kolorach naturalnych i pastelowych, dywan z abstrakcyjnym wzorem oraz wazon z suszkami. W tej części jest też kominek.

Kuchnia to meble w kolorze brzoskwiniowym i białym ze złotymi oraz czarnymi uchwytami. Znalazła się tu też witryna do sufitu.

Warty zauważenia jest zintegrowany ze zlewem i ociekaczem kompozytowy blat oraz złoty kran, który jest bardzo funkcjonalny i pomaga w utrzymaniu porządku, a jednocześnie jest piękny.

Urządzenia kuchenne to płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, lodówka elektryczna w zabudowie, zmywarka oraz pralkosuszarka.

Mieści się tutaj specjalnie przygotowana szafka dla kota z wyjściem na zewnątrz - oryginalne drzwiczki w elewacji domku, drzwi szafki wycięte w kształcie głowy kota oraz wyjątkowy kosz z poduszką.

Dodatki boho, kwiaty doniczkowe oraz podłoga ułożona w jodełkę uzupełniają to pomieszczenie.

Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi, które są też elementem dekoracyjnym. Łazienka jest jasna - białe panele ścienne ułożono we wzór jodełki, podłoga jest jasnoszara i imituje lastryko, a meble są białe.

Jest tu kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie oraz umywalka. Jak w całym mobi tu także jest drewno i dodatki boho. Na antresolę prowadzą kacze schody, które zajmują mniej miejsca, a są bardzo efektowne.

Dla bezpieczeństwa obok schodów zamontowano poręcz z oświetleniem. Na antresoli mieści się sypialnia oddzielona od reszty domku szafką. Panuje tu minimalizm - materac z białą pościelą, poduszki dekoracyjne oraz półka z lampką.

Na piętrze jest bardzo jasno, bo na każdej ściance znajduje się okno. Z zasady model Mobi 06 charakteryzuje się przeszkleniami. Okna w tym mobi są dwukolorowe - od wewnątrz białe, a na zewnątrz antracytowe.

Ogrzewanie jakiego użyto w tym domku to mata grzejna z cyfrowym termostatem, grzejnik elektryczny, klimatyzator z funkcją grzania, ogrzewanie promiennikowe oraz kominek.

Wnętrze tego mobi jest wesołe i kolorowe dlatego elewacja jest spokojna - deski ze świerku skandynawskiego w kolorze naturalnym ułożono pionowo, a dach ma barwę antracytową jak okna.

Dodatkowym atutem domku jest zdalny alarm i monitoring z możliwością sterowania za pomocą smartfona. MOBI 06 SAGE to oryginalny tiny house - eklektyzm, kolorowy styl boho, przytulne pomieszczenia, ale też inteligentne rozwiązania, funkcjonalność i dobrej jakości sprzęty. Całość wygląda bajecznie!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej