Mobi 06 VIOLET

Zobacz film
MOBI 06 VIOLET to indywidualna wersja modelu MOBI 06 na przyczepie o długości 8,4 metra. Kubikowa forma i długie podwozie pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domku. Z kolei duża ilość okien pomaga optycznie powiększyć wnętrze. W mobi znajdują się dwie antresole - jedna pełni funkcję sypialni, a druga zdecydowanie jest do relaksu. To nasza nowość, czyli podłoga z siatki. Wnętrze jest jasne, nasłonecznione, minimalistyczne i współgra z naturalnym kolorem elewacji.

Video

Nasz model MOBI 06 często jest tylko inspiracją. Charakteryzuje się on kubicznym kształtem i dużymi oknami, dzięki czemu wydaje się większy.

Mobi 06 VIOLET to indywidualna wizja klienta - druga antresola, dwuskrzydłowe drzwi przeniesione na boczną ścianę, dodatkowe duże okna. To tylko część zmian w standardowym projekcie.

Podwozie ma długość 8,4 metra. W domku są dwie antresole. Na jedną z nich prowadzą schody  z szafkami, znajduje się tam sypialnia. Na drugą można wejść przy pomocy składanej drabiny, a mieści się tam miejsce do relaksu - podłoga ze specjalnej siatki. Funkcję barierki na piętrach pełni grubo pleciony sznur, który stanowi też część dekoracji.

W salonie zamontowano kominek, ale jest tu także ogrzewanie podłogowe i elektryczne grzejniki. Do tej minimalistycznej przestrzeni idealnie pasuje nasz firmowy, modułowy stół TINY TRANSFORMING TABLE.

Kuchnia jest jasna i w pełni wyposażona - jest tu lodówka  w zabudowie, płyta indukcyjna, piekarnik, okap oraz zmywarka.

Łazienka jest biała  z czarnymi dodatkami w postaci grzejnika i kabiny prysznicowej. Użyto tu toalety wypalanej.

Dodatkowymi sprzętami są czarny klimatyzator oraz podwieszany telewizor. Do wnętrza wpada dużo światła dzięki wielkim przeszkleniom, siatce na jednej z antresoli  i ażurowym barierkom.

Elewacja ma kolor naturalny. Deski ułożone są pionowo co optycznie powiększa domek, ale jednocześnie go upiększa. MOBI 06 VIOLET to zdecydowanie tiny house pełen światła i uroku!

Pozostałe realizacje

Mobi 02 GERBER

Zobacz więcej

Mobi 02 BELLFLOWER

Zobacz więcej

Mobi 02 BERGAMOT

Zobacz więcej

Mobi 02 FOXYGLOVE

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL NASTURTIUM

Zobacz więcej