Mobi 08 STARFRUIT UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz film
MOBI 08 to pierwszy z trzech modeli z nowej serii Unique Forever Line – unikatowej linii tiny house premium. MOBI 08 STARFRUIT wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra. Interesującym rozwiązaniem w tej realizacji jest zastosowanie w bryle domku skrzyni zewnętrznej, która w środku tworzy urokliwe miejsce do siedzenia nad kanapą przy oknie. Wnętrze mobi jest jasne, dominuje biel, drewno oraz czarne i szare elementy. Domek posiada część dzienną z rozkładanym łóżkiem. W kuchni znalazło się miejsce na podstawowe sprzęty. Łazienka jest przestronna, a drzwi prowadzące do niej są częściowo lustrzane. Na antresoli znajduje się sypialnia ze stelażem pod materac, szafkami do przechowywania oraz częścią biurową, w której mamy swobodne miejsce do pracy i przechowywania rzeczy biurowych. Ten tiny house nadaje się do całorocznego mieszkania, sprzęty sa energooszczędne. Domek dopracowano w najdrobniejszych szczegółach. Zastosowane w wykończeniu oraz wyposażeniu dodatki i meble dodają wnętrzu przytulności. MOBI 08 STARFRUIT to realizacja, która posiada urządzenia i akcesoria służące do uprzyjemniania codziennego życia i zaspokajania podstawowych potrzeb. Jest to idealny projekt reklamujący serię Unique Forever Line!

Video

 

 

 

MOBI 08 to projekt z nowej serii Unique Forever Line, której celem jest sprzedaż tiny house w wersji premium.

MOBI 08 STARFRUIT wykonano na przyczepie marki MH trailers o długości 8,4 metra, co pozwoliło na stworzenie bardzo przestronnego wnętrza.

Do elewacji domu użyto naturalnego drewna, które pięknie współgra z zastosowaną tu czarną stolarką okienną.

Jest do domek całoroczny, w którym wykorzystano układ ogrzewania podłogowego z grzejnikowym. Zainstalowano tu kominek, klimatyzator i rekuperator ścienny.

We wnętrzu dominuje biel oraz drewno, a charakteru nadają czarne i szare elementy wykończeniowe.

Na zewnątrz znajduje się skrzynia, która w środku tworzy wspaniałe miejsce nad kanapą przy oknie – idealna przestrzeń do siedzienia i czytania książki.

Otwarta część dzienna domku łączy funkcje salonu, jadalni i kuchni, co z kolei sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu przez domowników.

W salonie ustawiono owalny stolik kawowy oraz rozkładaną kanapę. Wokół zamontowano rząd drewnianych regałów i półek, które pełnią rolę użytkową, ale także dekoracyjną.

W przestrzennej kuchni zainstalowano wszelkie przydatne sprzęty AGD tj. płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, lodówkę elektryczną, zmywarkę oraz pralko-suszarkę.

Kuchnię wyposażono dodatkowo w stołki barowe z drewnianym siedziskiem, które to sprawiają, iż pomieszczenie jest bardziej funkcjonalne i przyjemne.

Stołki te pięknie współgrają z drewnianym blatem, którego przedłużenie wykorzystano jako opuszczany stolik.

Do łazienki prowadzą przesuwne drzwi w szarym kolorze, które częściowo pokryto lustrem. Pomieszczenie pomimo niewielkiego metrażu jest niezwykle przestronne.

Znajduje się tu prysznic, toaleta zwykła, szafka podumywalkowa oraz szafka, w której schowano bojler elektryczny.

Na podłodze położono ozdobne czarno-białe kafelki wzorem nawiązujące do hiszpańskiego stylu.

Model MOBI 08 ma jedną antresolę, na którą dostaniemy się klasycznymi drewnianymi schodami z poręczą z oświetleniem led. Miejsce to bardzo ciekawie zaaranżowano.

Relaksować się można na materacu umieszczonym na drewnianym stelażu. Zastosowano tu dużo półek i szafek do przechowywania.

Wydzielono również przestrzeń biurową, w której można swobodnie popracować – jest tam biurko ze specjalnym miejscem na nogi, półki oraz kontakty elektryczne. W tym mobi jest dużo okien.

Wstawiono w nie rolety wewnętrzne oraz moskitiery ramkowe i rolowane. Okna otwierane są do wewnątrz, ale i na zewnątrz w oparciu o system Nordline. Do domku prowadzą stopnie wejściowe.

W MOBI 08 STARFRUIT każdy element jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe, a użyte materiały podkreślają klasę produktu. Ten domek z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej