Mobi INDIVIDUAL BAMBOO

MOBI INDIVIDUAL BAMBOO to tiny house, z którym byliśmy w Warszawie na pierwszych w Polsce targach małych domów. Jest to indywidualny projekt na przyczepie o długości 7,8 metra. Domek posiada salon na piętrze, antresole z sypialnią, zamykaną sypialnię na dole, kuchnię oraz łazienkę. W środku dominuje biel, kolor szary i drewno, a elewacja jest granatowa. Ten projekt to połączenie funkcjonalności z przytulnością!

 

MOBI INDIVIDUAL BAMBOO to wizja klienta. Jest to projekt wyjątkowy, dlatego postanowiliśmy pokazać go na targach małych domów w Warszawie.

Przyczepa ma długość 7,8 metra. Schody z szafkami prowadzą na antresole. Na jednej z nich znajduje się sypialnia z materacem.

Na drugiej jest salon - piętro zostało obniżone i dzięki temu można było wstawić tam rozkładaną sofę z szufladami, nasz firmowy stolik kawowy i duży telewizor.

Na dole są kolejne miejsca do spania i relaksu - pod antresolą z salonem mieści się zamykany pokój z łóżkiem.

Jasna kuchnia wyposażona została w sprzęty AGD, takie jak płyta indukcyjna, piekarnik z kuchenką mikrofalową, okap kuchenny, zmywarka i lodówka elektryczna.

Ciekawy jest sposób przechowywania krzeseł - rozkładane siedzenia przymocowano na suficie.

W łazience znajduje się kabina prysznicowa, zwykła toaleta w zabudowie, umywalka z naszą firmową szafką oraz wisząca szafka z lustrem. Wykładzina PCV w czarno-białe wzory jest mocnym elementem tego pomieszczenia.

Duża ilość okien, jasne kolory oraz drewno sprawiają, że wnętrze jest przytulne. Elewacja natomiast ma kolor granatu.

Elementami dekoracyjnymi są ażurowe, drewniane balustrady, bambusowa lampa sufitowa w stylu boho oraz drzwi do łazienki, które są szare i w połowie lustrzane.

Powierzchnia tego domku została maksymalnie wykorzystana, dzięki czemu można znaleźć tu dużo miejsc do spania, odpoczynku i przechowywania.

MOBI INDIVIDUAL BAMBOO to indywidualny tiny house z ciekawymi rozwiązaniami. Lubimy takie projekty!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL NASTURTIUM

Zobacz więcej

Mobi 02 CURRANT

Zobacz więcej

Mobi 06 VIOLET

Zobacz więcej

Mobi 02 LILY

Zobacz więcej

Mobi 06 ASTER

Zobacz więcej