Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to niesamowita realizacja wykonana na zamówienie klienta. W projekcie uwzględniono taras na dachu i składane schody! Taras oczywiście pełni funkcję wypoczynkową. Projekt ten wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra. Elewacja to połączenie drewna i blachy. Wnętrze domku jest jasne, dominuje biel i drewno, przełamane kolorem szarym, czarnym i butelkowej zieleni. Ten mobi ma dużo przeszkleń, dzięki którym w pomieszczeniach jest dużo światła. Użyto tu mebli produkcji MOBI HOUSE. Na niewielkiej przestrzeni zaprojektowano dwie antresole ze schodami, część salonową, kuchnię i łazienkę. MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to wyjątkowy tiny house - oryginalny i dopieszczony w każdym szczególe.

 

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB wykonano na przyczepie marki MH trailers o długości 8,4 metra. Bryła tego domku zbliżona jest do modelu Mobi 06.

Tym co go odróżnia od innych realizacji jest taras na dachu, który oferuje fantastyczne widoki i miejsce do relaksu. Dostać się na niego można dzięki składanym schodom.

Ten tiny house jest całoroczny - zastosowano system ogrzewania podłogowego z grzejnikowym oraz klimatyzator z funkcją grzania. W mobi znajdują się dwie antresole, na które prowadzą klasyczne drewniane schody.

Na jednym z pięter są dwa pojedyncze stelaże z materacami, szafka nocna i lampki. Antresola oddzielona jest od reszty ścianką z ruchomych lamelek.

Drugie piętro jest zamykane. Mieści się tutaj podwójny stelaż z materacem, a także szafka nocna oraz rząd półek aż po sufit, które oddzielają pokój od reszty domku.

W części salonowej stoi duża, rozkładana kanapa w kształcie litery L i wisi telewizor.

W kuchni połączono czarne szafki z białymi oraz zainstalowano przydatne sprzęty: płytę indukcyjną, okap kuchenny, piekarnik elektryczny z kuchenką mikrofalową, lodówkę elektryczną i zmywarkę.

Do łazienki prowadzą drzwi przesuwne, które z jednej strony pomalowano na kolor butelkowej zieleni, a z drugiej w całości pokryto lustrem. Na ścianach ułożono w jodełkę białe prostokątne płytki, a na podłodze użyto płytki w biało-czarny wzór.

Prysznic z deszczownicą, szafka pod umywalkę i miska są barwy czarnej. We wnętrzu przeważa połączenie bieli i czerni z drewnem.

Na uwagę zasługuje elewacja – drewniane, naturalne deski ułożone pionowo oraz blacha w odcieniu antracytu to niesamowite połączenie. Dodatkowo na przedniej i tylnej ścianie zastosowano wzór w jodełkę z desek w różnych kolorach.

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to indywidualna wizja klienta, ale zdecydowanie w naszym stylu. Uwielbiamy realizować takie projekty!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL CLOVER

Zobacz więcej