Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to niesamowita realizacja wykonana na zamówienie klienta. W projekcie uwzględniono taras na dachu i składane schody! Taras oczywiście pełni funkcję wypoczynkową. Projekt ten wykonano na podwoziu marki MH trailers o długości 8,4 metra. Elewacja to połączenie drewna i blachy. Wnętrze domku jest jasne, dominuje biel i drewno, przełamane kolorem szarym, czarnym i butelkowej zieleni. Ten mobi ma dużo przeszkleń, dzięki którym w pomieszczeniach jest dużo światła. Użyto tu mebli produkcji MOBI HOUSE. Na niewielkiej przestrzeni zaprojektowano dwie antresole ze schodami, część salonową, kuchnię i łazienkę. MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to wyjątkowy tiny house - oryginalny i dopieszczony w każdym szczególe.

 

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB wykonano na przyczepie marki MH trailers o długości 8,4 metra. Bryła tego domku zbliżona jest do modelu Mobi 06.

Tym co go odróżnia od innych realizacji jest taras na dachu, który oferuje fantastyczne widoki i miejsce do relaksu. Dostać się na niego można dzięki składanym schodom.

Ten tiny house jest całoroczny - zastosowano system ogrzewania podłogowego z grzejnikowym oraz klimatyzator z funkcją grzania. W mobi znajdują się dwie antresole, na które prowadzą klasyczne drewniane schody.

Na jednym z pięter są dwa pojedyncze stelaże z materacami, szafka nocna i lampki. Antresola oddzielona jest od reszty ścianką z ruchomych lamelek.

Drugie piętro jest zamykane. Mieści się tutaj podwójny stelaż z materacem, a także szafka nocna oraz rząd półek aż po sufit, które oddzielają pokój od reszty domku.

W części salonowej stoi duża, rozkładana kanapa w kształcie litery L i wisi telewizor.

W kuchni połączono czarne szafki z białymi oraz zainstalowano przydatne sprzęty: płytę indukcyjną, okap kuchenny, piekarnik elektryczny z kuchenką mikrofalową, lodówkę elektryczną i zmywarkę.

Do łazienki prowadzą drzwi przesuwne, które z jednej strony pomalowano na kolor butelkowej zieleni, a z drugiej w całości pokryto lustrem. Na ścianach ułożono w jodełkę białe prostokątne płytki, a na podłodze użyto płytki w biało-czarny wzór.

Prysznic z deszczownicą, szafka pod umywalkę i miska są barwy czarnej. We wnętrzu przeważa połączenie bieli i czerni z drewnem.

Na uwagę zasługuje elewacja – drewniane, naturalne deski ułożone pionowo oraz blacha w odcieniu antracytu to niesamowite połączenie. Dodatkowo na przedniej i tylnej ścianie zastosowano wzór w jodełkę z desek w różnych kolorach.

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB to indywidualna wizja klienta, ale zdecydowanie w naszym stylu. Uwielbiamy realizować takie projekty!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INVEST 1 CUMIN

Zobacz więcej

Mobi 04 REDCEDAR

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej