Mobi INDIVIDUAL CLEMATIS

Zobacz film
MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS to wyjątkowy tiny house! Jest to całkowicie indywidualny projekt - mobilna przebieralnia. Wyglądem przypomina Mobi 06, czyli model o kubikowym kształcie, wykorzystujący maksymalnie powierzchnię. W jednej części znajdują się szafki na klucz oraz ławka, w drugiej niewielkie biuro z biurkiem i szafą na dokumenty oraz aneks kuchenny i łazienka z toaletą. Mobi ten jest wersją off-grid i jednocześnie inteligentnym domkiem posiadającym smart system. We wnętrzu dominuje drewno i szarości, a elewacja ma kolor naturalny. Ten tiny house to coś nowego w naszej bazie domów na kółkach!

Video

 

 

 

MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS to całkiem nowy projekt! Jest to indywidualny model, który pełni funkcję mobilnej przebieralni.

Przyczepa ma długość 7,2 metra, 3 osie oraz posiada pełnopojazdową homologację jako przyczepa kempingowa.

Domek ten ma kubikową formę i jest jednopiętrowy, a jego przestrzeń została wykorzystana maksymalnie przez użycie płaskiego dachu.

Wydzielono tu funkcjonalne strefy - przebieralnię, biuro oraz sanitariaty. Szatnia wyposażona została w zamykane na klucz szafki na rzeczy osobiste oraz ławkę.

Biuro jest nieduże - jest tu biurko oraz szafa na dokumenty. Ostatnia strefa to mały aneks kuchenny oraz łazienka z umywalką, szafką i toaletą.

Projekt ten to wersja off-grid, czyli taka, która posiada urządzenia i systemy pozwalające na życie bez jakichkolwiek podłączeń do mediów zewnętrznych - znajdziemy tutaj panele fotowoltaiczne,

gazowe ogrzewanie, gazowy podgrzewacz wody, zbiornik na czystą wodę oraz toaletę wypalaną.

Jest to także inteligentny tiny house - posiada smart system do zdalnego sterowania światłem, ogrzewaniem, muzyką, monitoringiem i alarmem.

Wnętrze oraz elewacja są naturalne, dominuje drewno przełamane szarością. Zastosowań tej mobilnej przebieralni jest sporo - mobilna sauna, morsowanie czy fitness na zewnątrz.

MOBI INDIVIDUAL CLEMATIS to realizacja jakiej do tej pory nie mieliśmy okazji urzeczywistnić!

 

 

 

Pozostałe realizacje

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

Zobacz więcej

Mobi 06 ALMOND

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL LEMON

Zobacz więcej

Mobi INDIVIDUAL TEAK

Zobacz więcej

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Zobacz więcej